اسکولز: پوگبا را بازیکنی مطابق با سبک بارسلونا نمی بینم، کاپیتانی منچستریونایتد برای پل ایده آل بود

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، هافبک پیشین شیاطین سرخ معتقد است پوگبا به درد سبک بازی بارسلونا نمی خورد.

اسکولز: پوگبا را بازیکنی مطابق با سبک بارسلونا نمی بینم، کاپیتانی منچستریونایتد برای پل ایده آل بود

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، پل اسکولز در خصوص شایعاتی که در خصوص علاقه مندی بارسلونا به جذب هافبک فرانسوی شیاطین سرخ وجود دارد، در گفت وگو با رادیو 5 لایو گفت: من پوگبا را بازیکنی مطابق با سبک بارسلونا نمی بینم. امیدواریم که او در منچستریونایتد بماند، هر مربی ای می خواهد بهترین بازیکنانش را حفظ کند و ما هم می خواهیم که او بماند. پل بازیکن باکیفیتی است اما به اندازه کافی کیفیت بازی اش را نشان نداده است. امیدوارم او بتواند منچستریونایتد را در کورس قهرمانی قرار دهد.

وی در ادامه در خصوص سرد شدن رابطه مورینیو و پوگبا گفت: من چیزی در این خصوص نمی دانم و تنها چیزهایی در خصوص سرد شدن رابطه این دو در رسانه ها می خوانم. چیزی که ما می دانیم این است که پل احتیاج به عملکردی بهتر از چیزی که اغلب ارائه می دهد، دارد. همه ما می دانیم که پوگبا چه بازیکن بااستعدادی است، توانایی بالایی دارد، فوق العاده قدرتمند و یک ورزشکار است، اما او در هر سه یا چهار بازی یک بار در حد واقعی خود بازی می نماید و اگر شما برای قهرمانی کوشش می کنید، این مقدار عملکرد کافی نیست.

وی در خصوص کاپیتانی پوگبا در منچستریونایتد نیز گفت: پوگبا در بازی با لسترسیتی جاه طلبی خود را نشان داد و این چیزی است که باید هر هفته نشان دهد. به اعتقاد من همان موقع که منچستریونایتد پل را به خدمت گرفت، باید او را کاپیتان می کرد. باید به پوگبا که بازیکن جوانی است، مسؤلیت هایی داد. فکر نمی کنم در بازی با لسترسیتی بازیکن برجسته ای در تیم بود که کاپیتان تیم گردد. به اعتقاد من کاپیتانی منچستریونایتد برای پوگبا ایده آل بود و امیدوارم این رویه برای او ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسکولز: پوگبا را بازیکنی مطابق با سبک بارسلونا نمی بینم، کاپیتانی منچستریونایتد برای پل ایده آل بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکولز: پوگبا را بازیکنی مطابق با سبک بارسلونا نمی بینم، کاپیتانی منچستریونایتد برای پل ایده آل بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید