امروز آخرین مهلت تکمیل ظرفیت بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیغام نور

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی پذیرش صرفا با اعمال سوابق تحصیلی دانشگاه پیغام نور امروز 15 آبان ماه 97 سرانجام می یابد.

امروز آخرین مهلت تکمیل ظرفیت بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیغام نور

تمام متقاضیان (اعم از کسانی که در آزمون سراسری سال 97 ثبت نام نموده و یاموفق به ثبتت نام نشده اند) فقط تا تاریخ مذکور فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و خرید کارت اعتباری به مبلغ دویست و بیست هزار ریال به وسیله سیستم پرداخت الکترونیکی (در قسمت سمت چپ صفحه اصلی سایت، دسترسی سریع، خرید کارت اعتباری)، با در دست داشتن مدارک ذیل به مراکز و واحدهای دانشگاه پیغام نور مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه 1397 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی گردند، می توانند در رشته و یا رشته های تحصیلی مربوط متقاضی شوند.

مدارک مورد احتیاج:

متقاضیان برای ثبت نام در دوره کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیغام نور باید اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش،اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش، اصل و یا گواهی مدرک پیش دانشگاهی با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش و گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستند، را باید ارائه دهند.

همچنین اصل شناسنامه و 2 برگ کپی از صفحات آن، اصل کارت ملی و 2 برگ کپی از آن، شش قطعه عکس 4×3 تهیه شده در امسال و مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول از دیگر مدارکی است که باید ارائه گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امروز آخرین مهلت تکمیل ظرفیت بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیغام نور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین مهلت تکمیل ظرفیت بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیغام نور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید