براساس یک نظرسنجی جدید: آمریکایی ها علاقه ای به ارسال انسان به ماه ندارند

نتایج یک نظرسنجی جدید حاکی از آن است که آمریکایی ها بیش از آنکه مشتاق ارسال انسان به ماه یا مریخ باشند، تمایل دارند ناسا زمین را از خطر برخورد سیارک ها حفظ کند.

براساس یک نظرسنجی جدید: آمریکایی ها علاقه ای به ارسال انسان به ماه ندارند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دیلی میل، نتایج یک نظرسنجی جدید حاکی از آن است که آمریکایی ها بیش از آنکه مشتاق ارسال انسان به ماه یا مریخ باشند، تمایل دارند ناسا زمین را از خطر برخورد سیارک ها حفظ کند.

مرکز تحقیقات AP-NORC در پرسش و پاسخ با آمریکایی ها دریافته، بیش از دو سوم آمریکایی ها باور دارند نجات زمین از خطر برخورد سیارک ها باید اولویت ناسا باشد و تنها یک چهارم ابراز داشتند، ارسال انسان به ماه یا مریخ باید هدف اصلی این آژانس هوانوردی باشد.

داده های به دست آمده از این نظرسنجی تأیید می نماید، آمریکایی ها تمایل به فعالیت ناسا در زمینه تحقیقات علمی، تأثیر سیارک ها و استفاده از ربات ها و فضاپیماها برای کشف کیهان دارند تا اینکه انسان به ماه یا مریخ ارسال گردد.

این نظرسنجی حدود یک ماه پیش و به مناسبت پنجاهمین سالگرد مأموریت آپولوی 11 صورت گرفت و نهایتا این به دست آمد که دیگر ارسال انسان به ماه برای شهروندان آمریکایی اولویت ندارد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "براساس یک نظرسنجی جدید: آمریکایی ها علاقه ای به ارسال انسان به ماه ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "براساس یک نظرسنجی جدید: آمریکایی ها علاقه ای به ارسال انسان به ماه ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید