جزییات برنامه ریزی دانشگاه فردوسی برای تخلیه خوابگاه های دانشجویی اعلام شد

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، اداره امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در اطلاعیه ای درخصوص شرایط سکونت در خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه، نکاتی را عنوان کرد.

جزییات برنامه ریزی دانشگاه فردوسی برای تخلیه خوابگاه های دانشجویی اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ خبری گردشگری، اداره امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در اطلاعیه ای درخصوص شرایط سکونت در خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه، نکاتی را عنوان کرد.

این اطلاعیه درخصوص الزارم برگزاری کلاس های عملی دانشجویان دوره کارشناسی از 16 تیر و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سرا های دانشجویی صادر شده و در آن تصمیم های دانشگاه مبنی بر اسکان دانشجویان در اتاق ها به صورت تک نفره اعلام شده است.

براساس این اطلاعیه برای تخلیه و تحویل اتاق های خوابگاه نیازی به حضور فیزیکی دانشجویان نیست و دانشجویان ساکن در در اتاق ها و سوئیت ها می توانند یک نفر را به نمایندگی از خودشان انتخاب و جهت جمع آوری و تحویل وسایل به انبار به اداره سرا ها معرفی نمایند.

این اطلاعیه برای دانشجویانی که ضرورت به حضور در خوابگاه برای بسته بندی وسایل خود را دارند، اعلام نموده است که می تواننند با حضور سرپرست یا نماینده انتظامات در اتاق خود حضور یافته و نسبت به بسته بندی، شماره گذاری و انتقال وسایل خود به انبار اقدام نمایند.

برنامه زمان بندی برای حضور در خوابگاه ها و تخلیه اتاق ها تا 10 تیرماه اعلام شده است.

دانشجویانی که واحد عملی دارند فرصت دارند تا 15 مرداد سال جاری نسبت به تخلیه و تحویل اتاق خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جزییات برنامه ریزی دانشگاه فردوسی برای تخلیه خوابگاه های دانشجویی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات برنامه ریزی دانشگاه فردوسی برای تخلیه خوابگاه های دانشجویی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید