درختان واقع در طرح تقاطع غیرهمسطح ارتش تبریز به پارک باغشمال منتقل می شوند

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، شهردار تبریز گفت: درختان واقع شده در راستا پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش این شهر با نظارت کامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و با استفاده از دستگاه مکانیزه درختکن به پارک باغشمال منتقل می شوند.

درختان واقع در طرح تقاطع غیرهمسطح ارتش تبریز به پارک باغشمال منتقل می شوند

به گزارش خبرنگار از،ایرج شهین باهرشهردار تبریز اضافه نمود: این درختان با مجوز شورای حفظ و گسترش فضای سبز به صورت مکانیزه و بدون هیچ گونه آسیب دیدن جابجا شده و در فاصله 200 متری با مکان اولیه در پارک باغشمال واقع در محوطه پادگان ارتش کاشته می شوند.

اوبا اشاره به اینکه پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش از پروژه های مصوب شورای شهر تبریز بوده و شهرداری نیز موظف به اجرای آن است، گفت: شهرداری تبریز برای جلوگیری از قطع درختان در پروژه های شهری به دستگاه مکانیزه درختکن تجهیز شده است.

شهردار تبریز گفت: با توجه به ترافیک موجود در خیابان ارتش اجرای تقاطع غیرهمسطح در این جهت ضروری بوده و به همین دلیل شهرداری تبریز اجرای این تقاطع غیرهمسطح را اولویت خود قرار داده است.

شهین باهر، ادامه داد: بر اساس نظرسنجی های اجرا شده از سوی شهروندان و اولویت دهی به پروژه های شهری، اجرای این پروژه در اولویت قرار گرفته است چرا که اجرای پروژه های ترافیکی با توجه به درخواست شهروندان و کاهش بار ترافیکی برای شهر لازم است.

او با اشاره به اینکه مدافع فضای سبز بوده و تا به امروز نیز کوشش نموده فضای سبز تبریز را افزایش دهد، یادآوری کرد: مقرر شده در سال 99 تعداد یک میلیون اصله نهال در شهر کاشته گردد که تا امروز برای کاشت 100 هزار اصله در راستای این طرح اقدام شده است.

شهین باهر، اضافه نمود: سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری در قالب کمیسیون ماده 7 حفظ و گسترش فضای سبز، مجوز لازم برای این اقدام را صادر نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "درختان واقع در طرح تقاطع غیرهمسطح ارتش تبریز به پارک باغشمال منتقل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درختان واقع در طرح تقاطع غیرهمسطح ارتش تبریز به پارک باغشمال منتقل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید