در فاصله دو هفته مانده به شروع دوباره لیگ؛ تمرین تراکتور همچنان در گروه های 2،3 نفره

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، بازیکنان تیم فوتبال تراکتور تبریز در فاصله حدود دو هفته مانده به شروع دوباره مسابقات لیگ برتر همچنان در گروه های دو، سه نفری به تمرینات خود می پردازند.

در فاصله دو هفته مانده به شروع دوباره لیگ؛ تمرین تراکتور همچنان در گروه های 2،3 نفره

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، بنابر اعلام مسئولان سازمان لیگ، فصل جاری مسابقات لیگ برتر از اوایل تیر ماه از سر گرفته خواهد شد و تیم ها از حدود دو هفته پیش اجازه آغاز تمرینات گروهی خود را پیدا کرده اند.

با این وجود اما برخی از باشگاه ها از جمله تراکتور تبریز هنوز تمرینات گروهی خود را آغاز نکرده و همچنان بازیکنان این تیم با صلاحدید مسئولان باشگاه به تمرین در گروه های دو، سه نفره مشغول هستند. این اتفاق در حالی رخ می دهد که تیم تراکتور حدود دو هفته بعد - اگر تصمیم جدیدی گرفته نشود - باید به مصاف نساجی مازندران برود و قطعاً با فرایند کنونی این تیم با مشکل هماهنگی و آمادگی بازیکنان خود روبه رو خواهد شد.

تراکتوری ها پس از انجام تست های کرونا و اطمینان از سلامت تمام بازیکنان، جواب کامل تست های پزشکی را به سازمان لیگ ارائه داده اند و منتظر دریافت مجوز آغاز تمرینات گروهی هستند تا به احتمال فروان از اواسط هفته آینده تمرینات گروهی این تیم نیز به طور رسمی آغاز شود، البته باشگاه تراکتور که یکی از مخالفان اصلی آغاز دوباره لیگ به شمار می رود، همچنان از طریق راه های مختلف به دنبال لغو کامل فصل جاری لیگ برتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "در فاصله دو هفته مانده به شروع دوباره لیگ؛ تمرین تراکتور همچنان در گروه های 2،3 نفره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در فاصله دو هفته مانده به شروع دوباره لیگ؛ تمرین تراکتور همچنان در گروه های 2،3 نفره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید