مشاوره تلفنی، پزشک بدون نوبت با شما تماس می گیرد!

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، انتظار پشت در اتاق پزشک، تجربه مشترک همه آدم ها است. بیشترین زمانی که در اتاق انتظار، منتظر نوبت خود نشسته اید چقدر بوده است؟ انتظار همواره با کلافگی همراه است. گاهی پیش می آید بیش از 1 ساعت منتظر سر رسیدن نوبت خود و دیدار با پزشک باشیم. شلوغی بیمارستان و مطب پزشک، خطر بزرگی برای سلامت ما محسوب می شوند. در یک فضای بسته در کنار افرادی قرار می گیریم که اگر تنها یکی از آن ها به کووید-19 مبتلا باشد، کافی است تا تمامی افراد حاضر در اتاق را آلوده کند. آیا برای دیدار با پزشک راه بهتر و کم خطر تری وجود ندارد؟

مشاوره تلفنی، پزشک بدون نوبت با شما تماس می گیرد!

با مشاوره تلفنی دکتر ساینا دیگر لازم نیست پشت در بسته اتاق پزشک منتظر بمانیم. به یاری مشاوره تلفنی دکتر ساینا، می توانیم سوال خود را برای پزشک ارسال نموده، به کار های روزمره بپردازیم و منتظر تماس او باشیم.

چگونه مراجعه حضوری به بیمارستان و مطب پزشک را به حداقل برسانیم؟

اگر یکی از دوستان یا آشنایان مان دکتر بود، چقدر زندگی راحت تر بود؟ در این صورت هرگاه با مسئله ای روبرو می شدیم با او تماس گرفته و مشاوره تلفنی می گرفتیم. علائم خود را با او مطرح می کردیم تا مشکل ما را تشخیص دهد و هدایت مان کند. در این صورت تنها در مواقع ضروری به بیمارستان یا مطب دکتر مراجعه می کردیم.

پس وجود یک پزشک در زندگی لازم و بسیار تاثیر گذار است. آیا همه ما در لیست مخاطبین خود چنین دوستی را ذخیره داریم؟ بعید است.

ولی با دکتر ساینا، بیش از 400 دکتر در 44 تخصص پزشکی منتظر برقرار کردن تماس تلفنی با ما هستند، تنها ضروری است سوال خود را از آن ها بپرسیم.

به وسیله وبسایت و اپلیکیشن دکتر ساینا (www.drsaina.com) در تمام تخصص های پزشکی می توانیم با بهترین دکتر های فوق تخصص و متخصص صحبت کنیم.

در چه تخصص هایی می توانیم مشاوره تلفنی بگیریم؟

در وبسایت دکتر ساینا تمامی تخصص های پزشکی پوشش داده شده است. گاهی پیش می آید که لازم داریم از چند پزشک در تخصص های مختلف مشورت بگیریم. اگر قصد مراجعه به چند متخصص را داشته باشیم، چند روز از هفته مان را باید به این کار اختصاص دهیم؟

قطعا این فرایند بسیار زمان بر خواهد بود، با توجه به برنامه پزشکان شاید در طول یک هفته مجبور باشیم چندین روز را به مراجعه به بیمارستان و مطب اختصاص دهیم.

در دکتر ساینا به تمامی تخصص های پزشکی دسترسی داریم. با استفاده از مشاوره تلفنی دکتر ساینا در طول یک روز می توانیم پاسخ تمام سوال های خود را دریافت کنیم.

از جمله تخصص هایی که می توانیم در آن ها مشاوره تلفنی دریافت کنیم می توان به لیست زیر اشاره نمود:

  • زنان و زایمان
  • بچه ها
  • پوست و مو
  • سلامت جنسی
  • روانشناسی و روانپزشکی
  • غدد
  • گوارش
  • کلیه و مجاری ادرار
  • و دیگر تخصص های پزشکی

پزشکان مشاوره تلفنی دکتر ساینا چگونه تایید می شوند؟

آیا مشاوره تلفنی با پزشک امکانپذیر است؟ آیا مشاوره تلفنی کیفیت لازم را دارد؟

مرکز اصلی دکتر ساینا بر خلق تجربه خوب کاربری است و برای رسیدن به این هدف، بر روی جذب پزشک حساسیت زیادی به خرج داده است.

پزشکان جذب شده در ابتدا توسط کمیته پزشکی دکتر ساینا از لحاظ علمی و تجربی مصاحبه و آنالیز می شوند. پس از آنالیز های اولیه، در صورتی که معیار های لازم را داشته باشند، جذب سامانه می شوند. ولی این انتها کار نیست، عملکرد پزشکان به صورت روزانه توسط تیم پزشکی دکتر ساینا ارزیابی می گردد.

چگونه مشاوره تلفنی بگیریم؟

تنها در سه مرحله می توانیم با پزشک به صورت تلفنی مصاحبه کنیم:

1. به وبسایت یا اپلیکیشن دکتر ساینا مراجعه می کنیم (www.drsaina.com)

2. تخصص مورد نظر خود را انتخاب نموده و بر اساس تخصص، سوابق تحصیلی و تجربی پزشک مورد نظر خود را انتخاب می کنیم.

3. سوال خود را در فضای مصاحبه می نویسیم، و پس از پرداخت برای پزشک ارسال می کنیم.

سوال ما به همین سادگی برای پزشک ارسال شده است، حالا تنها باید گوش به زنگ پزشک باشیم!

منبع: برترین ها

به "مشاوره تلفنی، پزشک بدون نوبت با شما تماس می گیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاوره تلفنی، پزشک بدون نوبت با شما تماس می گیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید