واتس اپ پشتیبانی از ویندوز موبایل و نسخه های قدیمی اندروید و iOS را متوقف می نماید

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، ساعاتی قبل واتس اپ رسما خاطرنشان کرد که به زودی پشتیبانی از ویندوز موبایل و نسخه های قدیمی اندروید و iOS را متوقف خواهد نمود. از تاریخ 31 دسامبر 2019، واتس اپ موجود در ویندوز موبایل از کار می افتد و سال دیگر، توسعه دهندگان این اپلیکیشن دیگر از نسخه های قدیمی اندروید و iOS پشتیبانی نخواهند کرد.

واتس اپ پشتیبانی از ویندوز موبایل و نسخه های قدیمی اندروید و iOS را متوقف می نماید

اگر در خصوص عدم پشتیبانی واتس اپ از ویندوز موبایل پیش از سال 2020 برای شما سوال ایجاد شده، باید خاطرنشان کنیم که این اقدام در راستای تصمیم مایکروسافت برای عدم پشتیبانی از ویندوز موبایل است. در رابطه با با دو سیستم عامل دیگر هم باید بگوییم که از تاریخ 1 فوریه 2020، اپلیکیشن واتس اپ موجود در اندروید 2.3.7 و قدیمی تر، از کار می افتد. همچنین در همین تاریخ، شاهد از کار افتادن این اپلیکیشن در iOS 7 و نسخه های قدیمی تر آن خواهیم بود.

در هر صورت با توجه به اتخاذ این تصمیم، به احتمال زیاد پیش از این تاریخ بعضی از قابلیت های واتس اپ برای این سیستم عامل ها از کار می افتد. به همین خاطر اگر از گوشی قدیمی استفاده می کنید و خواهان استفاده از واتس اپ هستید، بهتر است هرچه زودتر به فکر تعویض آن باشید. ضمناً باید خاطرنشان کنیم که در حال حاضر اگر کاربر نسخه های قدیمی اندروید و iOS هستید، دیگر نمی توانید در واتس اپ اکانت جدیدی ایجاد کنید یا اکانت خود را تایید کنید.

منبع: Phone Arena

منبع: دیجیکالا مگ

به "واتس اپ پشتیبانی از ویندوز موبایل و نسخه های قدیمی اندروید و iOS را متوقف می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واتس اپ پشتیبانی از ویندوز موبایل و نسخه های قدیمی اندروید و iOS را متوقف می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید