احمدزاده: یزدانی فحاشی می کرد، پنالتی گل هم می شد به بازی برمی گشتیم

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، بازیکن تیم فوتبال پرسپولس درباره درگیری اش با بازیکنان استقلال گفت: من حس کردم بزدانی با زانو به صورت نعمتی زد برای همین دخالت کردم اما بعد از آن 11 بازیکن حریف به سمت من آمدند.

احمدزاده: یزدانی فحاشی می کرد، پنالتی گل هم می شد به بازی برمی گشتیم

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، فرشاد احمدزاده، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی تیمش در داربی 90 اظهار کرد: خدا را شکر می کنم. مهم این بود که سه امتیاز را بگیریم. سپاسگزارم از این همه طرفدار که از ما حمایت کردند. روندی را پیش گرفته ایم که به صدر جدول برسیم. امیدوارم که همین گونه جلو می رویم و به قهرمانی نزدیک تر می شویم.

او درباره درگیری بازیکنان دو تیم هم شرح داد: من یک لحظه حس کردم که یزدانی با زانو به صورت نعمتی زد و ناراحت شدم چون فکر نمی کنم دلیل ندارد که بعد از خطا به صورت بازیکن بزنید. بعدش دیدم 11 نفر به سمتم آمدند و من هم مجبور شدم از خودم دفاع کنم.

احمدزاده درباره اینکه خلیل زاده گفته است سیاوش یزدانی به پرسپولیسی ها فحاشی می نماید هم گفت: خلیل زاده بزرگ تر است و هر چیزی که او بگوید تایید می کنم. حتما چیزی شنیده که این حرف را زده. فکر می کنم واقعیت داشته باشد چون من هم یک چیزهایی شنیدم.

بازیکن پرسپولیس درباره پنالتی استقلال هم اظهار کرد: داربی شرایط خودش را دارد ولی همواره اتفاقات خاصی که در این بازی میفتد داربی را جذاب می نماید. اگر پنالتی گل هم می شد ما باز به بازی برمی گشتیم چون تیم ما بهتر بود و همه جوره خوب بازی کردیم و فکر می کنم در کل آمارها هم از تیم حریف بهتر بودیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احمدزاده: یزدانی فحاشی می کرد، پنالتی گل هم می شد به بازی برمی گشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدزاده: یزدانی فحاشی می کرد، پنالتی گل هم می شد به بازی برمی گشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید