بخشنامه دورکاری کارکنان دولت تمدید شد

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: دوسوم کارکنان دولت در دستگاه های اجرایی قم تا بیستم فروردین ماه به صورت دورکاری خدمت رسانی خواهند کرد.

بخشنامه دورکاری کارکنان دولت تمدید شد

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری به نقل از ایرنا، محمدرضا گروسی بیان نمود: طبق دستورالعمل جدید سازمان اداری استخدامی کشور، دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی تا بیستم فروردین ماه تمدید شده است.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه های دولتی باید در این مدت ضوابط و شرایط دورکاری و شیفت بندی کارمندان را تدوین و اجرا کنند.

گروسی اضافه نمود: شیفت بندی و دورکاری کارمندان دستگاه های اجرایی در حکم مرخصی استحقاقی لحاظ نمی گردد و دستگاه ها می توانند فقط از ظرفیت یک سوم نیروهای خود در این مدت استفاده کنند.

وی اعلام کرد: تمام مدیران و معاونین دستگاه های اجرایی استان بایستی در تمام این مدت و روزهای تعطیل در حالت آماده باش کامل قرار گرفته و در محل خدمت حاضر باشند.

وی بیان کرد: بازرسان نهادهای نظارتی استان در این مدت به صورت سرزده از ادارات استان بازرسی خواهند کرد و عملکرد مدیران آنالیز می گردد.

گروسی توضیح داد: همچنین بانک های استان می توانند طبق همین دستورالعمل فعالیت های خود را انجام دهند و فقط از یک سوم کارمندان خود در محل بانک ها استفاده کنند.

لازم به ذکر است پیش ازاین و طبق دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور در تاریخ ششم فروردین ماه، دستگاه های اجرایی استان قم مجاز به استفاده از یک سوم نیروهای خود در محل ادارات و دورکاری دوم سوم دیگر شده بودند.

منبع: همشهری آنلاین

به "بخشنامه دورکاری کارکنان دولت تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشنامه دورکاری کارکنان دولت تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید