بدهی پنج میلیاردی جدید برای پرسپولیس در راه است؟

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، باشگاه پرسپولیس در ابتدای فصل جاری رقابتهای لیگ برتر فوتبال قراردادی را برای بلیت فروشی بازی های خانگی خود با شرکت ریحان فیلم منعقد کرد که بابت آن مبلغ 7 میلیارد تومان نیز دریافت کرد.

بدهی پنج میلیاردی جدید برای پرسپولیس در راه است؟

با این حال ایرج عرب مدیرعامل وقت پرسپولیس بدون توجه به چنین قراردادی، سراغ شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی رفت تا آنها امور مربوط به بلیت فروشی مسابقات پرسپولیس را به وسیله سامانه خود انجام دهند.

همین موضوع باعث شد تا حامی اقتصادی سرخ ها اقدام به شکایت از این باشگاه نموده و در ابتدا خواستار فروش بلیت بازی ها به وسیله سامانه اینترنتی خود شد اما با گذشت زمان و منتفی شدن این موضوع، سراغ شکایت حقوقی از باشگاه پرسپولیس رفت.

تغییر مدیرعاملی در باشگاه پرسپولیس باعث شد تا محمدحسن انصاریفرد به عنوان جانشین عرب با ریحان فیلم نشستی را ترتیب داده تا بتواند این موضوع را ختم به خیر کند.

در این جلسه مقرر شد باشگاه پرسپولیس مبلغ پرداختی از ریحان فیلم را تمام و کمال پرداخت کند در غیر اینصورت مبلغ پنج میلیارد تومان به عنوان جریمه بایستی پرداخت کند که مورد مطالبه آنها در شکایت کیفری از مدیرعامل وقت پرسپولیس نیز بوده است.

انصاریفرد نیز قبل از کناره گیری از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس قصد داشت بخشی از این پول را قبل از اتمام سال 1398 به حساب شرکت مذکور واریز کند اما جدایی او از پرسپولیس مانع از این اتفاق شد.

حال خبر می رسد باشگاه پرسپولیس برای حل و فصل این بدهی، مذاکرات اولیه را برای شروع همکاری با این شرکت در نظر گرفته تا بتواند ضمن توافق با این شرکت برای پرداخت هفت میلیارد تومان، مانع از جریمه پنج میلیاردی سرخ ها گردد.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز تا به امروز نتوانسته طلب هفت میلیاردی خود را پرداخت کند و در آستانه بدهی جدید واقع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بدهی پنج میلیاردی جدید برای پرسپولیس در راه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدهی پنج میلیاردی جدید برای پرسپولیس در راه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید