دو پیشنهاد فیفا به AFC درباره انتخابی جام جهانی تعیین شد

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) برای برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 دو پیشنهاد به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرد.

دو پیشنهاد فیفا به AFC درباره انتخابی جام جهانی تعیین شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ خبری گردشگری، نشریه الملاعب عراق در جدیدترین خبر در زمینه احتمال تعویق مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر اعلام نمود که فدراسیون جهانی (فیفا) به کنفدراسیون آسیا درباره برگزاری این مسابقات دو پیشنهاد داده است.

پیشنهاد اول فیفا تعویق دوباره مسابقات به زمانی دیگر است؛ چون شرایط کرونا طوری است که تیم ها به دلیل محدودیت های سفری نمی توانند به کشورهای میزبان سفر نمایند و همه کشورهای شرایط لازم در ایام را برای میزبانی ندارند.

دومین پیشنهاد فیفا به کنفدراسیون این است که انتخابی جام جهانی هم مثل ادامه لیگ قهرمانان آسیا 2020 به صورت متمرکز به میزبانی یک کشور بی طرف برگزار گردد.

به گزارش فارس، این 2 پیشنهاد فدراسیون جهانی به AFC درحالیست که تیم ملی ایران در 4 بازی به جامانده از این مرحله در 3 مصاف خود میزبان است. کنفدراسیون فوتبال آسیا اگر پیشنهاد دوم را قبول کند، متضررترین تیم در این تصمیم ایران خواهد بود چون 3 ملاقات خانگی و سرنوشت سازش را از دست می دهد.

درست است این مسابقات به دلیل شیوع کرونا بدون حضور تماشاگر برگزار می گردد ولی از دست دادن میزبانی 3 بازی درحالیست که می توانست این ملاقاتها در استادیوم آزادی و بدون تحمل سختی سفری برگزار گردد که بدون شک به ضرر تیم ملی خواهد بود. بهترین تصمیم برای حفظ منافع تیم ملی تعویق مسابقات به زمان دیگر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دو پیشنهاد فیفا به AFC درباره انتخابی جام جهانی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو پیشنهاد فیفا به AFC درباره انتخابی جام جهانی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید