رنگ موی مناسب شما کدام است؟

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، اگر به مناسبت رسیدن سال نو قصد رنگ کردن موهای خود را دارید؛ باید قبل از انتخاب رنگ مو جدید، به رنگ پوست و رنگ چشم های خود توجه کنید.

رنگ موی مناسب شما کدام است؟

تغییر رنگ مو یکی از تغییرات و معمولی ساده است؛ با این حال برخیاوقات افراد برای انتخاب رنگ موی مناسب خود دچار مشکل می شوند و نمی توانند تصمیمدرستی بگیرند. تیره کردن موهای روشن نسبت به روشن کردن موهای تیره کار راحت تریاست، به خصوص وقتی که رنگ قبلی موهای شما مشکی باشد. از بین بردن رنگ مشکی مو کارسختی است و معمولا باعث آسیب دیدن موها می گردد بنابراین توصیه می گردد که قبل ازرنگ کردن موها به نکات زیر توجه نمایید.

1. رنگ مو را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید.

افرادی که پوست روشنی دارند: تمامی تن رنگ های بلوند روشن وبلوند متوسط برای این افراد مناسب است و البته بهتر است که موهای خود را خیلیتیره نکنند زیرا؛ رنگ های خیلی تیره چهره آن ها را رنگ پریده و مریض نشان خواهد داد.

افرادی که پوست سبزه دارند: افرادی که پوست سبزه دارند می توانند از تمامی تن رنگ ها برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند زیرا با رنگ های تیره چهره جذابی پیدا می کنند و رنگ های روشن نیز آنها را رنگ پریده و بی روح نشان نخواهد داد.

افرادی که پوست خیلی تیره ای دارند: رنگ هایی با تناژ قرمز،قهوه ای و البته مشکی مناسب این افراد است.

2. رنگ موی خود را بر اساس رنگ چشم ها انتخاب کنید.

موقع انتخاب رنگ مو جدید به جز توجه به رنگپوست، می توان به رنگ چشم ها نیز توجه کرد. در این مورد بهتر است رنگی انتخاب کنید که با رنگ چشم ها تضاد داشته باشد تا چشم ها بیشتر جلب توجه کنند.

نکته مهم:

اگر تا به حال موهای خود را رنگ نکرده اید کارراحت تری در پیش دارید. هم روشن کردن و هم تیره کردن موهای طبیعی خیلی راحت تر ازموهای رنگ شده است.

اگر موهای خیلی روشنی دارید و قصد دارید موهایخود را تیره کنید مواظب باشید تن موها رو به رنگ سبز نرود.

اگر قصد دارید موهای تیره خود را روشن کنید نیزممکن است تن نهاییرنگ موها به قرمزیبرود.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی وبلاگ خبری گردشگری

منبع: ستاره

به "رنگ موی مناسب شما کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ موی مناسب شما کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید