مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: در فرایند بیمه تأمین اجتماعی اعضا هیچگونه اختلالی ایجاد نمی گردد

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری ، به نقل از صندوق اعتباری هنر، سید حسین سیدزاده، درباره فرایند پرداخت حق بیمه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه گفت: طی هماهنگی به عمل آمده با سازمان تأمین اجتماعی لیست تمامی افرادی که تا سرانجام اردیبهشت از سوی صندوق به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند به این سازمان تحویل داده شد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: در فرایند بیمه تأمین اجتماعی اعضا هیچگونه اختلالی ایجاد نمی گردد

بیمه هیچ یک از اعضای این صندوق به دلیل عدم پرداخت حق بیمه قطع نخواهد شد و دفترچه بیمه درمانی آن ها نیز به طور قطع تمدید می گردد.

سیدزاده، درباره تمدید دفترچه های درمانی اعضا اضافه نمود: براساس اعلام وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتباری دفترچه های درمانی تأمین اجتماعی تا 31 اردیبهشت تمدید شده بود. از اول خردادماه نیز طبق فرآیند اعلامی برای تمدید اعتبار دفترچه های درمانی اعضا از سوی سازمان تامین اجتماعی، نیازی به مراجعه حضوری بیمه شدگان به شعب و کارگزاری ها نخواهد بود و شرایط آن از سوی این سازمان اعلام خواهد شد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر توضیح داد: در این مدت عزیزانی برای پیگیری پرداخت حق بیمه از سوی صندوق به شعب تأمین اجتماعی مراجعه و بعضا پاسخ شفافی دریافت نکردند. این موضوع طی جلسه فی مابین با مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی مطرح شد و در مورد بیمه اصحاب فرهنگ و هنر شرایط تمدید ابلاغ خواهد شد؛ بنابراین به طور قطع بیمه تمامی اهالی فرهنگ و هنر برقرار خواهد بود و به اعضا قول می دهم در موضوع بیمه تأمین اجتماعی هیچگونه اختلالی ایجاد نخواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: در فرایند بیمه تأمین اجتماعی اعضا هیچگونه اختلالی ایجاد نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: در فرایند بیمه تأمین اجتماعی اعضا هیچگونه اختلالی ایجاد نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید