نحوه تعمیر پایه شکسته لوازم چوبی

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، برای انجام این کار به یک پایه چوبی، دریل، مته دریل در اندازه پایه و چسب چوب احتیاج دارید. ابتدا در وسط پایه یک سوراخ دریل کنید و در وسط بخشی از وسیله چوبی که پایه به آن وصل می گردد که سوراخ دیگری دریل کنید.

نحوه تعمیر پایه شکسته لوازم چوبی

وقتی مرحله اول را انجام دادید این حالت ایجاد می گردد.

اگر می خواهید از یک متخصص یاری بگیرید می تونید در قدم اول می توانید هزینه نجاری را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال نجار در تهران باشید می توانید درخواست نجاری ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر دریافت همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

ابتدا باید پایه را امتحان کنید تا از اندازه آن برای وسیله چوبی مطمئن باشید. سپس آن را چسب زده و به جای خود بچسبانید. پس از اینکه پایه را در اندازه مناسب کوتاه کردید، می توانید آن را چسب بزنید تا طوری از طریق چوبی بچسبد که محل شکست آن معلوم نباشد.

همانطور که در تصویر میبیند خط شکستگی چوب تعیین است. بهتر است در هنگام چسب زدن دقت کنید تا دو قطعه خوب بهم چسبیده و در این صورت پایه محکم گردد. البته شاید این پایه چسب کاری شده مانند پایه اصلی قوی نباشد اما قابل استفاده است.

حالا می توانید از آن بهره ببرید.

جالب است بدانید همسایه مان یک میز پایه شکسته را دور انداخت. ما از او اجازه گرفتیم و در عرض 15 دقیقه پایه را تعمیر کردیم. حالا هنوز توی نشیمن است و می درخشد.

پایه جلویی این میز مثل میز قبلی شکسته بود، درحالی که حالا اصلا معلوم نیست شکسته!

پس دفعه دیگر که پایه میزتان شکست خودتان آن را تعمیر کنید.

منبع: اتاق

به "نحوه تعمیر پایه شکسته لوازم چوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه تعمیر پایه شکسته لوازم چوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید