60 درصد تردد زائران از مرز مهران ، ترافیک نیمه سنگین در ایلام

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: به واسطه اطلاعاتی که از دوربین های ترددشمار استخراج شده، از ابتدای ماه صفر تاکنون 60 درصد تردد ها به سمت مرز مهران بوده است.

60 درصد تردد زائران از مرز مهران ، ترافیک نیمه سنگین در ایلام

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ خبری گردشگری، سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا، درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه گفت: در حال حاضر ترافیک در محور ایلام به مهران نیمه سنگین و در حال جریان است.

رئیس پلیس راه راهور ناجا با بیان این مطلب که در استان های کرمانشاه و خوزستان ترددعادی و روان خودروها در جریان است، گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور نیز از وضعیت ترافیکی مطلوبی برخوردار هستند.

وی به وقوع یک حادثه تصادف رانندگی در ساعت 3 صبح امروز در استان خوزستان اشاره و خاطرنشان کرد: در حادثه تصادف دو دستگاه سواری 6 نفر کشته و 3 نفر مجروح شدند؛ انحراف به چپ یکی از وسایل نقلیه علت بروز تصادف بوده است.

سردار حسینی از رانندگان درخواست کرد که از عجله و شتاب پرهیز نموده و با رعایت قوانین و مقررات هدایت به رانندگی بپردازند؛ همچنین در صورت وجود خستگی و خواب آلودگی از رانندگی پرهیز نمایند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا در پاسخ به دیگر پرسش فارس درخصوص آمار تردد از مرزهای چهارگانه خاطرنشان کرد: به واسطه اطلاعاتی که از دوربین های ترددشمار در سطح کشور استخراج شده از ابتدای ماه صفر تاکنون 60 درصد ترددها به سمت مرز مهران بوده است؛ 9 درصد به سمت مرز خسروی و الباقی مرزهای شلمچه و چذابه که این امر نشان دهنده تمرکز تردد در استان ایلام و مرز مهران است.

وی گفت: با توجه به این آمار می طلبد که تمهیدات برای ورود زوار از مرز مهران اندیشیده گردد؛ در این راستا پلیس راه و راهور نیروی انتظامی تمهیدات لازم و تدابیر مناسب را برای بازگشت زوار پیش بینی نموده و به مرحله اجرا خواهد گذاشت.

منبع فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "60 درصد تردد زائران از مرز مهران ، ترافیک نیمه سنگین در ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "60 درصد تردد زائران از مرز مهران ، ترافیک نیمه سنگین در ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید