اعلام نامزدی جولیان کاسترو برای انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، جولیان کاسترو، شهردار سابق سن آنتونیو از حزب دموکرات نامزدی خود را برای انتخابات آینده ریاست جمهوری در آمریکا اعلام نمود.

اعلام نامزدی جولیان کاسترو برای انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا

به گزارش ، جولیان کاسترو، شهردار سابق سن آنتونیو از حزب دموکرات نامزدی خود را برای انتخابات آینده ریاست جمهوری در آمریکا بیان کرد.

کاسترو گفت: من نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستم. من برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد می شوم، زیرا زمان آن رسیده است که راهنمایی کشور ما به دست فردی تازه سپرده گردد، زمان آن رسیده است که نیرویی جدید وارد کار گردد، زمان آن رسیده است که تعهدی جدید داده گردد تا فرصت هایی که من در اختیار داشته ام، برای هر آمریکایی دیگر مهیا گردد.

کاسترو اضافه کرد: خدمات درمانی باید برای هر شهروندی در آمریکا تامین گردد. زمان آن رسیده است که خدمات درمانی برای همه باشد، هر شهروند آمریکایی از خدمات جهانی درمانی بهره بگیرد. باید نظام قضایی خودمان را اصلاح کنیم و شکلی جدید به آن بدهیم. هر زمان که برای هدفی بزرگتر متحد شده ایم، بهترین کارایی را داشته ایم و در این راستا و روز هایی که می آید، نشان می دهیم که امید از ترس، روشنایی از تاریکی و حقیقت از دروغ بزرگتر است و تا زمانی که در این راستا گام بر می داریم، فردا همیشه از امروز بهتر خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعلام نامزدی جولیان کاسترو برای انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نامزدی جولیان کاسترو برای انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید