اقدام دستیاران ترامپ برای روبرو نشدن با توییت های او

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، به گزارش ای بی سی نیوز، همانطور که ترامپ می کوشد در توییتر روایت خود از بحران هایی که آمریکا با آن دست به گریبان است را ارائه کند، تعدادی از دستیاران وی برای روبرو نشدن با توییت های او، هشدار گوشی های خود را غیرفعال نموده اند.

اقدام دستیاران ترامپ برای روبرو نشدن با توییت های او

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خبری گردشگری، بنابر گزارش شبکه آمریکایی ای بی سی نیوز، چند تن از معاونان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، اطلاع رسانی توییت های وی را روی گوشی های خود غیرفعال نموده اند.

بنابر این گزارش، کاخ سفید در پاسخ به اعتراضات ضدنژادپرستی، در حال آماده کردن چندین پیشنهاد در ارتباط با عدالت نژادی و اقدامات پلیس است. مشاوران ارشد ترامپ به ای بی سی نیوز گفتند کار جناح غربی کاخ سفید (بخشی از کاخ سفید که دفاتر اصلی مثل دفتر کار ترامپ و اتاق شرایط در آن واقع شده است) به طور مرتب تحت تاثیر جوانب منفی چیزهایی است رئیس جمهور در آن روز توییت نموده است.

یکی از دستیاران ترامپ در کاخ سفید که اطلاع رسانی توییت های وی را غیرفعال نموده به ای بی سی نیوز گفت: فایده اش (فایده توییت های ترامپ) چیست؟

جود دیر سخنگوی کاخ سفید در واکنش به گزارش ای بی سی نیوز، مدعی شد ترامپ در دوره اول ریاست جمهوری خود بیش از هر رئیس جمهور دیگری در تاریخ دستاورد داشته است.

کاخ سفید به درخواست وبگاه خبری آمریکایی بیزنس اینسایدر برای اظهارنظر درباره این گزارش پاسخ نداده است. به گزارش بیزنس اینسایدر، ترامپ در هفته های اخیر رسوایی های بیشتری نسبت به همیشه در توییتر به بار آورده است. اواخر ماه مه دو توییت او در زیر سوال بردن صحت انتخابات پستی، از سوی توییتر علامت گذاری و به آن لینک هایی برای آنالیز واقعیت ادعای او توسط مخاطبان پیوست شد.

روز سه شنبه او علیه یک معترض 75 ساله در اعتراضات ضد نژادپرستی که به دست پلیس در شهر بافلوی ایالت نیویورک مجروح شده بود، یک تئوری توطئه را تقویت کرد. رئیس جمهور آمریکا با طرح ادعاهای اثبات نشده از خشونت پلیس این کشور علیه این مرد حمایت کرد.

دونالد ترامپ بدون ارائه شواهد در حساب کاربری اش در توئیتر نوشت درگیری پلیس با این مرد سالخورده احتمالاً ساختگی بوده است.

ترامپ در توئیتر نوشت: معترضی در بافلو که توسط پلیس هل داده می گردد ممکن است عامل اغتشاش گروه آنتیفا باشد.

رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگری از پیامش نوشت این صحنه را تماشا نموده و متوجه شده که شدت زمین خوردن او قوی تر از نیرویی بوده که پلیس به او وارد نموده است. او در سرانجام نوشته است: یعنی ساختگی است؟

سخنگوی کاخ سفید در دفاع از این توییت ترامپ اعلام نمود او فقط سوالاتی را درباره چیزی که دیده بود، مطرح نمود. چندین قانون گذار جمهوری خواه یا از اظهارنظر درباره این توییت خودداری کردند یا گفتند آن را ندیده اند.

شبکه توییتر چندی پیش برای نخستین بار با افزودن اخطاری به یکی از توییت های دونالد ترامپ امکان درستی سنجی آن را فراهم کرد. مدیران توییتر همیشه با این انتقاد روبرو بوده اند که در برابر اظهارات نادرست و اطلاعات غلط منتشر شده توسط سیاستمداران و سران دنیا کاری نمی نمایند. این اقدام توییتر، رابطه ترامپ با این شبکه اجتماعی محبوبش را تیره کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "اقدام دستیاران ترامپ برای روبرو نشدن با توییت های او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام دستیاران ترامپ برای روبرو نشدن با توییت های او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید