حمایت رسمی اوباما از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، رئیس جمهور سابق آمریکا به طور رسمی از معاون خود به عنوان نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حمایت کرد.

حمایت رسمی اوباما از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خبری گردشگری، باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا روز سه شنبه با انتشار پیغامی ویدیویی در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر به صورت رسمی از نامزدی جو بایدن معاون خود در تمامی دوران ریاست جمهوری اش (2009 تا 2017) برای انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر (آبان) حمایت کرد.

باراک اوباما پیش از ارسال این پیغام در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: برای همه ما که در این کشور زندگی می کنیم و می خواهیم وظیفه خود را برای اطمینان حاصل کردن از اینکه کشورمان به بالاترین ایده آل های خود دست خواهد یافت، اکنون زمان آن رسیده که برای آنچه باور داریم، مبارزه کنیم. در کارزار حمایت از جو بایدن به ما ملحق شوید.

رئیس جمهور سابق آمریکا در پیغام خود برای حمایت از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نیز با اشاره به مشکلاتی که در نتیجه سوء مدیریت دونالد ترامپ در آمریکا بروز نموده است، مدعی شد که جو بایدن از همه خصوصیاتی که یک رئیس جمهور برای نجات آمریکا از شرایط کنونی احتیاج دارد، برخوردار است.

اوباما همچنین در بخشی از صحبت های خود با اشاره به بی کفایتی ترامپ در مقابله با بحران کرونا گفت: جو [بایدن] به من یاری کرد تا ویروس H1N1 را مدیریت و از تبدیل شدن ابولا به بیماری همه گیری که امروز شاهدش هستیم، جلوگیری کنم.

روز گذشته سناتور برنی سندرز نماینده ایالت ورمونت در سنای آمریکا نیز کمتر از یک هفته پس از اعلام کناره گیری از ادامه رقابت های درون حزبی دموکرات ها برای مشخص نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر (آبان)، طی پیغامی رسمی حمایت خود را از نامزدی جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در انتخابات ابراز داشت.

وی در پیغام خود در حمایت از نامزدی جو بایدن گفت: امروز من از همه آمریکایی ها می خواهم از همه دموکرات ها می خواهم، از همه مستقل ها می خواهم و از بسیاری از جمهوری خواستار می خواهم که در این کارزار انتخاباتی گرد هم بیایند و از نامزدی تو [جو بایدن] که من حامی آن هستم، حمایت نمایند.

هفته گذشته با کناره گیری برنی سندرز از رقابت های انتخاباتی درون حزبی دموکرات ها، جو بایدن عملاً نامزد نهایی دموکرات ها در انتخابات شد؛ هرچند معرفی رسمی وی به عنوان نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات، در فصل تابستان انجام خواهد شد.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمایت رسمی اوباما از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت رسمی اوباما از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید