بایدن فاصله اش را با سندرز بیشتر کرد ، جدول

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، فارس نوشت: با شمارش بیش از 70 درصد از آراء انتخابات درون حزبی 6 ایالت آمریکا، جو بایدن پیروز شد با کسب 150 موکل انتخاباتی در صدر نامزدهای دموکرات قرار گیرد و برنی سندرز صندلی دوم را به خود تخصیص داد.

بایدن فاصله اش را با سندرز بیشتر کرد ، جدول

انتخابات درون حزبی دموکرات ها روز گذشته، 10 مارس، (سه شنبه، 20 اسفندماه) در بحبوحه شیوع ویروس کرونا در 6 ایالت آیداهو، میشیگان، می سی سی پی، میسوری، داکوتای شمالی و واشنگتن برگزار گردید.

با اعلام بیش از 70 درصد از نتایج انتخابات درون حزبی، جو بایدن معاون باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا پیروز شد با کسب 150 موکل انتخاباتی در صدر رقابت نامزدهای انتخابات درون حزبی دموکرات ها قرار گیرد و در مجموع 820 موکل انتخاباتی را به خود اختصاص دهد. طبق نتایج اعلام شده، برنی سندرز با کسب 88 موکل انتخاباتی در صندلی دوم نهاده شد.

می سی سی پی

با شمارش 98 درصد از آراء انتخاباتی در ایالت می سی سی پی، جو بایدن با کسب 81 درصد از آراء انتخابات درون حزبی دموکرات ها در این ایالت، 29 موکل انتخاباتی از مجموع 36 موکل انتخاباتی این ایالت را به دست آورد.

برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت نیز با کسب 14.9 درصد از آراء این ایالت و دو موکل انتخاباتی در صندلی دوم و الیزابت وارن با کسب 2.4 درصد از آراء انتخاباتی در صندلی سوم این ایالت نهاده شد.

طبق گزارش ها، پنج موکل انتخاباتی در این ایالت هنوز تصمیم نهایی خود را برای حمایت از نامزد مورد نظر خود اتخاذ نکرده اند.

آیداهو

با اعلام 82 درصد از آراء انتخابات درون حزبی ایالت آیداهو، جو بایدن با کسب 48.3 آراء و 9 موکل انتخاباتی از مجموع 20 موکل انتخاباتی در این ایالت پیروز شد. برنی سندرز نیز با کسب 7 موکل انتخاباتی در صندلی دوم نهاده شد. 4 موکل انتخاباتی در این ایالت نیز هنوز تصمیم قطعی خود را در مورد حمایت از نامزد مورد نظرشان اعلام نکرده اند.

میشیگان

با شمارش بیش از 86 درصد از آراء انتخابات درون حزبی ایالت میشیگان، جو بایدن با کسب 52.8 درصد از آراء و 53 موکل انتخاباتی از مجموع 125 موکل انتخاباتی این ایالت، صدرنشین شد و برنی سندرز با کسب 37.5 درصد و 35 موکل انتخاباتی در صندلی دوم نهاده شد. 37 موکل انتخاباتی هنوز نظر نهایی خود را اعلام نکرده اند.

میسوری

با اعلام 100 درصد از نتایج انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت میسوری آمریکا، جو بایدن با کسب 60.1 درصد از آراء و 40 موکل انتخاباتی از مجموع 68 موکل انتخاباتی این ایالت، صدرنشین شد و برنی سندرز نیز با کسب 34.6 درصد از آراء و 23 موکل انتخاباتی صندلی دوم را به خود اختصاص داد. پنج موکل انتخاباتی به جامانده در این ایالت هنوز تصمیم نهایی خود را برای حمایت از نامزد مورد نظر خود اعلام نکرده اند.

واشنگتن

با اعلام 67 درصد از آراء انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت واشنگتن، برنی سندرز با کسب 32.7 درصد و 17 موکل انتخاباتی از مجموع 86 موکل انتخاباتی این ایالت صندلی نخست را به خود تخصیص داد و بایدن با فاصله بسیار اندک و کسب 32.5 درصد از آراء و 17 موکل انتخاباتی، صندلی دوم را به دست آورد.

داکوتای شمالی

با اعلام نتایج 46 درصد از آراء انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت داکوتای شمالی، برنی سندرز با کسب 47.5 درصد از آراء و پنج موکل انتخاباتی از مجموع 14 موکل انتخاباتی این ایالت، در صندلی نخست نهاده شد و بایدن با کسب 39.3 درصد از آراء انتخاباتی و پنج موکل انتخاباتی صندلی دوم را به دست آورد.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "بایدن فاصله اش را با سندرز بیشتر کرد ، جدول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن فاصله اش را با سندرز بیشتر کرد ، جدول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید