جدیدترین مدل های شیر آب مناسب آشپزخانه، حمام و دستشویی

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، استفاده از جدیدترین مدل های شیر آب در بازسازی یا طراحی حمام و دستشویی یک شروع بسیار خوب خواهد بود. زیرا انتخاب درست شیر آب روشویی می تواند علاوه بر اینکه رنگ های شاد را به دکوراسیون عمدتا بی روح این مکان ها اضافه کند، بعنوان نقطه کانونی نیز در نظر گرفته شود. چیزی که بیشتر در شیرآلات مدرن جلب توجه می کند وجود ال ایی دی های نوری در این مدل ها است. این مدل شیرها از نورپردازی ال ایی دی استفاده می کنند که در شب ها فضای حمام و دستشویی را روشن کرده و رنگ هایی جالب و دلپذیر به دکوراسیون مدرن حمام اضافه می کنند.

جدیدترین مدل های شیر آب مناسب آشپزخانه، حمام و دستشویی

اما در آشپزخانه ها قضیه تا حدودی متفاوت است. فراموش نکنید که یکی از بهترین انتخاب ها برای آشپزخانه های مدرن، امروزی و معاصر استفاده از شیرهای ساخته شده با فلز برنج است. از آنجایی که دکوراسیون های مدرن آشپزخانه رنگی خنثی و عمدتا سرد دارند وجود یک شیر آب برنجی علاوه بر اینکه زیبایی بسیار خاصی دارد، فضای آشپزخانه را تعدیل کرده و گرمای ویژه ای به آن می بخشد. به همین خاطر است که بیشتر طراحان پیشنهاد استفاده از این گونه شیرآلات را در دکوراسیون های مدرن و امروزی آشپزخانه ها می دهند.

بهرحال شیرآلات موجود در آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی از جمله وسایلی هستند که هر روز با آنها سروکار داریم به همین خاطر باید در الویت اول قرار بگیرند نه اینکه بعداز بازسازی و ساخت، آخزین چیزی باشند که انتخاب می کنیم. مدل هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد در بین انواع مختلفی از مدرن و مینمالیستی گرفته تا لوکس و گران قیمت انتخاب شده اند تا گزینه ای برای هر سلیقه ای وجود داشته باشد.

جدیدترین مدل های شیر آب

منبع: اتاق

به "جدیدترین مدل های شیر آب مناسب آشپزخانه، حمام و دستشویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین مدل های شیر آب مناسب آشپزخانه، حمام و دستشویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید