خبرنگاران مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، اصفهان- خبرنگاران- سپاهان اصفهان در خانه خود مقابل نساجی مازندران باخت، بانوی اصفهانی داور بین المللی فدراسیون جهانی شطرنج شد و احمد جمشیدی سرپرست باشگاه ورزشی ذوب آهن شد از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

خبرنگاران مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

باشگاه ذوب آهن به نحوه داوری ملاقاتهای اخیر تیم فوتبال این باشگاه اعتراض کرد

روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن با صدور بیانیه ای به نحوه قضاوت داوران در ملاقاتهای اخیر تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه اعتراض کرد.

در متن منتشر شده از طرف باشگاه ذوب آهن اصفهان آمده است: دیگر کار از اشتباه، خطای دید و داور انسان جایز الخطاست گذشته است!؟ آنچه در طول این فصل و بویژه در هفته های اخیر بر سر تیم فوتبال ذوب آهن آمده است را با هیچ حرف و سخنی نمی توان توجیه کرد؟! در این فصل اشتباهات فاحش و مکرر داوری تیم فوتبال پرافتخار ذوب آهن را در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار داده و هیچکس هم جوابگو نیست!، اشتباهاتی که از مرز سهوی بودن فراتر رفته و عذرخواهی های پیاپی مسئولین هم دردی را از شرایط کنونی ما دوا نخواهد نمود.

در ادامه بیانیه باشگاه ذوب آهن اضافه نموده شده است : اشتباهات تاثیرگذار داوری در حداقل 9 ملاقات این فصل جایی برای دفاع باقی نمی گذارد و در همین چند مسابقه اخیر نیم فصل دوم رقابت ها، تیم فوتبال ذوب آهن به طور مستقیم و با مستندات موجود، از قضاوت اشتباه تیم های داوری ملاقات با استقلال تهران، سپاهان، پیکان، پدیده شهر خودرو، ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان ضربه خورده است.

بازگشت دوباره سپهر محمدی به گیتی پسند اصفهان

سپهر محمدی بعد از سرانجام قراردادش با تیم گازپروم روسیه، به تیم سابق خود گیتی پسند اصفهان پیوست.

سپهر محمدی دروازه بان ملی پوش گازپروم روسیه بعد از اتمام قرارداد خود طی مذاکره با مدیران گیتی پسند جهت فصل 1399 - 1400 به این تیم پیوست.

سپهر محمدی فصل گذشته با گازپروم بعنوان نایب قهرمانی لیگ برتر روسیه دست یافت و همراه با گیتی پسند نیز سابقه دو دوره قهرمانی لیگ برتر و عناوین متعدد داخلی و بین المللی دارد.

بانوی اصفهانی داور بین المللی فدراسیون دنیای شطرنج شد

آسیه جعفری از اصفهان با کسب حد نصاب قبولی در سمینار داوری آنلاین رشته شطرنج، داور بین المللی این فدراسیون دنیای (فیده) شد.

رییس هیات شطرنج اصفهان اظهارداشت: 2 داور از اصفهان هفته گذشته در هشتاد و یکمین سمینار داوری آنلاین فدراسیون دنیای حضور داشتند اما مرضیه آمیغی دیگر شرکت کننده اصفهانی نتوانست حد نصاب را کسب کند.

حسین گلشنی ادامه داد: این سمینار زیر نظر مهرداد پهلوان زاده داور ارشد بین المللی برگزار و آموزش و آزمون به وسیله فضای مجازی انجام شد.

2 بازیکن ملی پوش به تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان پیوستند

علیرضا وفائی و قدرت بهادری بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران برای یک فصل به تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان پیوستند.

علیرضا وفائی بازیکن تیم ملی فوتسال بعد از مذاکره با مدیران گیتی پسند در فصل 1399- 1400 این تیم را همراهی خواهد نمود.

علیرضا وفایی فصل گذشته بعنوان کاپیتان در تیم محمد سیما قم بازی می کرد و همراه با تیم ملی فوتسال عناوین متعدد بین المللی از جمله مقام سومی دنیا را دارد.

احمد جمشیدی سرپرست باشگاه ورزشی ذوب آهن شد

احمد جمشیدی روز دوشنبه با رای هیات مدیره باشگاه ورزشی ذوب آهن اصفهان بعنوان سرپرست این باشگاه انتخاب شد.

رییس هیات مدیره این باشگاه روز دوشنبه اظهارداشت: هیات مدیره باشگاه ذوب آهن به اتفاق آراء و ضمن آرزوی شفای عاجل و بهبودی کامل برای جواد محمدی مدیرعامل باشگاه و با توجه به سوابق درخشان و عملکرد آقای احمد جمشیدی عضو محترم هیات مدیره باشگاه ذوب آهن و تا برطرف کسالت محمدی، وی را به عنوان سرپرست باشگاه منصوب کردند.

جواد محمدی سی و یکم مرداد سال گذشته از سوی هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی ذوب آهن اصفهان به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب و معرفی شده بود.

پیست قایقرانی اسلالوم اصفهان ماه آینده آماده بهره برداری می گردد

نخستین پیست قایقرانی اسلالوم استان اصفهان ماه آینده در دریاچه پارک شهرستان نجف آباد به مرحله بهره برداری می رسد.

رییس هیات قایقرانی اصفهان گفت: این پیست پس از احداث و تکمیل می تواند برای رشته های کانوپولو، اسلالوم و آماده سازی آب های آرام در سطح منطقه ای و ملی و استانی مورد استفاده قرار گیرد.

سید سلمان قاضی عسگر با بیان اینکه برآورد هزینه برای راه اندازی این پیست بالغ بر 50 میلیون تومان است ادامه داد: نصب موانع، اصلاح شیب ها در بعضی از قسمت های آن و مناسب سازی خطوط (لاین) در دریاچه از جمله کارهایی به شمار می رود که باید برای این پیست انجام داد.

داور ملاقات سپاهان اصفهان و نساجی مازندران تعیین شد

محمد حسین زاهدی فر بر اساس اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال ملاقات بین تیم های سپاهان اصفهان و نساجی مازندران را قضاوت می نماید.

ملاقات تیم های فولاد مبارکه سپاهان و نساجی مازندران از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور هفته جاری در استادیوم نقش دنیا اصفهان برگزار می گردد.

در این ملاقات محمد حسین زاهدی فر به عنوان داور و قهرمان نجفی به همراه ولی کاووسی به عنوان یاری های وی قضاوت این بازی را بر عهده دارند.

رحمان رضایی مدیر فنی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان شد

سرپرست باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: رحمان رضایی به عنوان مدیرفنی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان انتخاب شد.

احمد جمشیدی اضافه نمود: با آنالیز های اجرا شده رحمان رضایی بازیکن سابق تیم ملی ایران که تجربه زیادی در باشگاه های اروپایی و بین المللی دارد به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان انتخاب شد.

وی اظهارداشت: رضایی عصر امروز در تمرین تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان حضور می باید و معرفی می گردد.

کرونا 2 هزار ناجی غریق را در اصفهان بیکار کرد

رییس هیات نجات غریق و غواصی اصفهان گفت: 2 هزار ناجی غریق در این منطقه در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی استخرها بیکار شدند و در این چند ماه با مسائل اقتصادی رو به رو هستند.

محسن تابش فر اضافه نمود: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز استخرهای استان همچون سایر نقاط کشور به جز دوره ای کوتاه بسته بود و بیکاری چند ماهه را برای مربیان شنا و ناجیان غریق در پی داشت.

وی با اشاره به ادامه همه گیری بیماری کووید-19 در فصل گرم برخلاف پیش بینی ها توضیح داد: همین امر سبب شد اقبال عمومی برای استفاده از استخرها به شدت کاهش یابد که برای ناجیان، مربیان، مدیران و مالکان ضررهای زیادی به همراه داشته است.

سپاهان اصفهان در خانه خود مقابل نساجی مازندران باخت

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با نتیجه یک بر صفر مقابل نساجی مازندران در استادیوم نقش دنیا اصفهان باخت.

ملاقات تیم های فولاد مبارکه سپاهان و نساجی مازندران از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 20:30 امشب در استادیوم نقش دنیا برگزار گردید و در سرانجام، نماینده مازندران بود که با نتیجه یک بر صفر طلایی پوشان را شکست داد تا تیم اصفهانی، نایب قهرمانی لیگ برتر و کسب سهمیه آسیایی را از دست بدهد.

در این ملاقات، تیم میزبان، بازی را هجومی شروع کرد و توسط کیروش استنلی روی دروازه حریف صاحب موقعیت گل شد اما در ادامه، تیم نساجی مازندران که این روزها با محمود فکری نتایج خوبی را کسب می نماید، بازی خوبی به نمایش گذاشت و در دقیقه هفت ملاقات با یک ضربه سرکش و زیبا توسط محمد میری از میانه های میدان به گل دست یافت.

قلعه نویی: نمی دانم چرا توپ هایمان گل نشد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در ملاقات با نساجی مازندران، تیم ما همه کار برای گلزنی کرد ولی نمی دانم چرا توپ هایمان گل نشد.

امیر قلعه نویی در نشست خبری مجازی پس از شکست تیمش مقابل تیم نساجی مازندران اضافه نمود: چیزی عجیب و غریب در فوتبال رُخ داد که همه توپ هایمان گل نشد.

وی با تبریک پیروزی به تیم فوتبال نساجی مازندران اضافه نمود: همه جور توپ به سمت دروازه حریف زدیم که پنج توپ به تیر خورد و 10 توپ هم به کُرنر رفت و امشب فوتبال، آن روی خود را به ما نشان داد.

فکری: بازی سنگینی مقابل سپاهان داشتیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم ما مقابل سپاهان اصفهان بازی سنگینی داشت و با کوشش بازیکنان خود پیروز میدان شدیم.

محمود فکری در نشست خبری مجازی پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان اصفهان اضافه نمود: بازی سنگینی بود و یکی از سخت ترین ملاقاتهایی بود که تیم ما انجام داد.

وی گفت: بازیکنان ما با تمام وجود کوشش کردند و پیروز میدان شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید