سرپرست جدید مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران معرفی گردید

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، رئیس جهاد دانشگاهی با حکمی مهدی رفیعی بهابادی را به عنوان سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) منصوب کرد.

سرپرست جدید مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران معرفی گردید

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ خبری گردشگری به نقل از جهاددانشگاهی، رئیس جهاد دانشگاهی با حکمی مهدی رفیعی بهابادی را به عنوان سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) منصوب کرد.

براساس این گزارش ، سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در حکمی مهدی رفیعی بهابادی را به عنوان سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به این نهادمنصوب نمودهمچنین در نامه ای جداگانه از کوشش های شایسته و خدمات محمد آقاسی در طول دوره ریاست این مرکز قدردانی شد.

مهدی رفیعی بهابادی پیش از این در سمت معاونت پژوهشی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) فعالیت داشت.

لازم به ذکر است، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، یکی از مراکز وابسته به جهاددانشگاهی است که از سال 1380 فعالیت خود را شروع نموده است. این مرکز در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور، برطرف نیازهای سازمان ها و نهادهای تصمیم گیر، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاه های شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف تاسیس شد.

ثمره فعالیت جهادگران دانشگاهی در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، اجرای بیش از 2500 طرح نظرسنجی در زمینه های فرهنگی، مالی، اجتماعی و سیاسی در سطوح مختلف محلی، منطقه ای و ملی است. تاکنون طیف وسیعی از نهادها و سازمان های تصمیم ساز در بخش دولتی و شرکت های خصوصی از نتایج این آنالیز ها بهره مند شده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سرپرست جدید مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست جدید مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید