نامه سرگشاده بازنشستگان صداوسیما به رئیس سازمان

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، بیش از 500 نفر از بازنشستگان سازمان صداوسیما خطاب به عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان نامه ای نوشته و خواهان توجه وی نسبت به مسائل موجود در حوزه بازنشستگی شدند.

نامه سرگشاده بازنشستگان صداوسیما به رئیس سازمان

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ خبری گردشگری، جمعی از بازنشستگان سازمان صداوسیما طی نامه ای به عبدالعلی علی عسکری از مسائل بازنشستگی گلایه نموده و خواهان مورد آنالیز قرار دریافت بعضی از این مسائل همچون تعرفه های پزشکی و خدماتی شده اند.

مشروح این نامه را در زیر می خوانید:

جناب آقای دکتر علی عسکری

ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

احتراما همانگونه که می دانید مسائل جاری مالی، بازنشستگان محترم سازمان را بیش از هر زمانی تحت فشار قرار داده است. از هزینه های زندگی روزمره گرفته تا هزینه های تحصیل، ازدواج و اشتغال فرزندان و همچنین هزینه های درمانی اعضای خانواده، تنگنا هایی برای بازنشستگان سازمان ایجاد نموده که روز به روز بر شدت آن افزوده می گردد.

با توجه به شرایط فوق الذکر که البته جنابعالی بهتر از هر کسی از وجود آن آگاه هستید، خواهشمند است با عنایت ویژه به خواسته های مشروع همکاران بازنشسته تان، اندکی از ناملایمات و آلام شرایط سخت زندگی آنان بکاهید. در ادامه چند مورد از خواسته های بازنشستگان سازمان، تقدیم حضورتان می گردد:

1- افزایش صددرصدی حقوق بازنشستگان و کارکنان سازمان صداوسیما طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی که در زمان ریاست جناب آقای ضرغامی اجرای آن شروع شد و هفتاد درصد آن در احکام حقوقی به مرحله اجرا گذاشته شد، سی درصد به جامانده آن مدت پنج سال است که در پیچ و خم های سیستم اداری معطل مانده و تا به امروز اجرای آن محقق نشده است.

به ویژه آنکه میزان دریافتی پرسنل بازنشسته بعضی از سازمان ها و دوایر دولتی بمراتب بیشتر از میزان دریافتی بازنشستگان سازمان صداوسیماست. بدیهی است که این تبعیض در میزان دریافت حقوق و مزایا، موجبات نارضایتی همکاران شما را فراهم نموده است. امیدواریم با توجه ویژه و عنایت خاص حضرتعالی این خواسته جدی همکاران بازنشسته، به نتیجه مطلوب برسد.

2- از موارد مهم دیگر، آنالیز مجدد تعرفه ها و خدمات بهداشتی و درمانی بازنشستگان محترم سازمان است که مسائل زیادی در زمینه، خرید دارو های ضروری، سمعک، عینک و خدمات دندانپزشکی و ... برای آن ها ایجاد نموده و متاسفانه هزینه های آن بدون توجه به افزایش قیمت ها، همچنان بر اساس تعرفه سال های گذشته پرداخت می گردد.

پیشاپیش از مساعدت جنابعالی سپاسگزاریم.

تا به امروز بیش از 500 نفر از بازنشستگان سازمان صداوسیما این نامه را امضا نموده اند و جمع آوری امضا برای آن به وسیله فضای مجازی همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نامه سرگشاده بازنشستگان صداوسیما به رئیس سازمان" امتیاز دهید

1 کاربر به "نامه سرگشاده بازنشستگان صداوسیما به رئیس سازمان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه سرگشاده بازنشستگان صداوسیما به رئیس سازمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید