اخبار اقتصادی

آمریکا وزیر خارجه ونزوئلا را تحریم کرد

دولت آمریکا روز آدینه در ادامه سیاست های براندازانه اش در ونزوئلا، وزیر خارجه این کشور را تحریم کرد.

21 تیر 1398

اتمام پروژه آسفالت تهران تا شهریور، عمر آسفالت پایتخت

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از قول شهرداری برای آسفالت معابر پایتخت تا شهریور ماه اطلاع داد.

19 تیر 1398

ورود تحقیقات سلول های بنیادی به فاز کارآزمایی بالینی

رئیس پژوهشگاه رویان ضمن اشاره به بعضی اقدامات شاخص پژوهشگاه رویان در سال گذشته از جمله افتتاح اولین کارخانه فراوری انبوه فرآورده های سلولی، تکثیر بزهای تراریخت و راه اندازی اولین مرکز آموزشی تخصصی پژوهشگاه رویان، ابراز امیدواری کرد تحقیقاتی که در...

8 تیر 1398

طعم غذا با احساس درد مرتبط است!

پژوهشگران آمریکایی در آنالیز جدیدی دریافتند که طعم غذا و سیگنال های مربوط به درد، با هم ارتباط دارند.

5 تیر 1398

مغولستان نیز به جمع تحریم کنندگان بوئینگ 737 پیوست

تهران- خبرنگاران- به دنبال سقوط یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 MAX متعلق به خط هوایی اتیوپی و جان باختن تمام 157 سرنشین آن، سازمان هواپیمایی مغولستان دستور داد تا تمام پروازهای این مدل هواپیما از امروز دوشنبه به طور موقت متوقف گردد.

4 تیر 1398

پرونده مسکن مهر سال آینده بسته می گردد، 1.7 میلیون واحد تحویل شد

به گزارش خبرنگاران، احمد اصغری مهرآبادی بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهر گفت: استاندار بوشهر پای کار است و انتظار داریم با کوشش استاندار و همکاری دیگران شاهد تکمیل مسکن مهر باشیم.

4 تیر 1398

هاشمی درخصوص تصمیم شورا درباره برج باغ ها شرح داد

خبرنگاران آنلاین:رئیس شورای اسلامی شهر تهران به تشریح جزئیات جلسه هم اندیشی صبح یک شنبه 19 اسفند و روشنگری مردم در بحث برج باغ ها پرداخت.

4 تیر 1398

خوابی که ترامپ برای 2020 دیده است

خبرنگاران نوشت: یک مقام دولت آمریکا بیان کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور در بودجه کاخ سفید که این هفته اعلام خواهد شد به دنبال تامین هزینه ساخت دیوار مرزی و تشکیل نیروی فضایی به عنوان شاخه جدید ارتش این کشور خواهد بود.

3 تیر 1398

اولین دور رایزنی های حقوقی ایران و روسیه در مسکو برگزار گردید

اولین دور رایزنی های حقوقی ایران و روسیه در مسکو برگزار گردید.

2 تیر 1398

ایران ایفاگر نقش مهمی در تسهیل پیشرفت های پایدارعلمی جهانی است

تهران- خبرنگاران- مدیر اجرایی کمیسیون علم و فناوری برای توسعه پایدار در جنوب (کامسَتس؛ COMSATS) گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از اعضای بنیادی این کمیسیون نقش مهمی را در دستیابی به اهداف سازمان برای تسهیل پیشرفت های پایدار علمی در کشورهای در حال توسعه...

1 تیر 1398

داورزنی: در انتخابات فدراسیون ها بی طرف هستیم، بهترین قاضی اعضای مجمع هستند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بر بی طرف بودن این نهاد در انتخابات فدراسیون های مختلف تاکید نمود.

31 خرداد 1398

بعیدی نژاد اعتماد عمومی به اخبار بی.بی.سی را به چالش کشید

لندن - خبرنگاران - حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس با انتشار پیغام هایی در توییتر، اعتبار اخبار شبکه بی.بی.سی را به دلیل دریافت بودجه دولتی به چالش کشید و مطرح نمود که از هر 6 نفر در انگلیس فقط یک نفر به اخبار و تحلیل های این شبکه اعتماد دارد.

30 خرداد 1398

مادورو: آدم های بدی ترامپ را احاطه نموده اند

رئیس جمهور ونزوئلا بر این باور است که رئیس جمهور آمریکا توسط مقام های رسمی بدی احاطه شده است.

30 خرداد 1398

اگر مدیر گوگل بشوی، لزوماً خوشبخت نخواهی شد

بعضی کتاب های موفقیت و خودیاری طوری نصحیت می نمایند که گویا اگر میلیون ها خواننده شان به آن دستورات عمل نمایند، همه شان جای مدیر گوگل یا حداقل مایکروسافت را می گیرند. فارغ از طنز این توصیه ها، نتیجۀ عمل به آن ها چیزی جز رنج و عذاب دائمی نیست. تحقیقات نشان...

29 خرداد 1398

حمایت ویژه ارشاد از موسیقی نواحی، فجر احتیاج به پوست اندازی ندارد

به گزارش خبرنگاران، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یکشنبه شب 28 بهمن در حاشیه کنسرت گروه نجوای کتول استان گلستان که در چارچوب بخش موسیقی نواحی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر برگزار گردید، در جمع خبرنگاران گفت: برای من باعث خوشحالی است که طی...

24 خرداد 1398

شهرک های صنعتی نیازمند توجه بیشتر هستند

به گزارش خبرنگاران، عزیز الله شهبازی صبح چهارشنبه در بازدید از یکی از کارخانه های صنعتی شهرستان فردیس، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: مدیران و مسئولان باید در راستای تحقق آرمان های انقلاب کوشش نمایند.

20 خرداد 1398

پیشنهاد بودجه 18 هزار و 930 میلیارد تومانی برای شهرداری تهران در سال 98

خبرنگاران آنلاین:شهردار تهران با بیان این که بودجه شهرداری تهران برای سال آینده 18 هزار و 930 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، گفت: 3 سال است سقف بودجه در شهرداری تهران افزایش پیدا نکرده و با توجه به وضعیت مالی و تورم به نظر می رسد که این میزان افزایش،...

17 خرداد 1398

ساخت 18 سریال شاد در تلویزیون

سیما فیلم با ارائه گزارشی از سریال های طنز در حال ساخت، اعلام نموده است که 18 مجموعه تلویزیونی شاد در سبد سریال سازی سیما قرار گرفته است.

12 خرداد 1398

نورشرق: باشگاه ها بدون تبعیض موظف به پرداخت بدهی های خود هستند

سرپرست کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال معتقد است این کمیته می تواند موجب واقعی شدن رقم قراردادها و کاهش مسائل مالی باشگاه ها گردد.

12 خرداد 1398

لزوم تغییر نگاه مدیریت کشور برای تکمیل زیرساخت های خراسان شمالی

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی شجاعی در نشست تخصصی توسعه و عمران خراسان شمالی که با حضور استانداران ادوار این استان برگزار گردید، اظهار کرد: خراسان شمالی تقریبا استانی غیربرخوردار از زیرساخت هاست که برطرف این عقب ماندگی مستلزم نگاه ویژه مسئولان کشوری...

7 خرداد 1398
تعداد: (50)