نقشه های آمریکا در عراق را ناکام خواهیم گذاشت

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، سخنگوی گردان های حزب الله عراق گفت که مقاومت عراق هر گونه نقشه آمریکا را در این کشور نقش بر آب می نماید.

نقشه های آمریکا در عراق را ناکام خواهیم گذاشت

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری وبلاگ خبری گردشگری از العالم، محمد محیی گفت: نیروهای (تروریست) آمریکایی اگر به درخواست دولت عراق در این کشور ماندند، قرار نبود نیروهای رزمی باشند؛ اما آمریکا توافق نامه چارچوب راهبردی (توافق نامه امنیتی عراق و آمریکا) را نقض کرد، از همین رو نظامیان آمریکایی در عراق نیروهایی اشغالگر هستند.

وی اضافه نمود: فشار ما برای خروج نیروهای آمریکایی به دنبال تأکید دولت، جریان های سیاسی و مجلس بر خروج آنها بود و حالا نیز همه نقشه های آمریکا در عراق را ناکام خواهیم گذاشت.

سخنگوی گردان های حزب الله با تأکید بر اینکه دولت فعلی یا آینده به شیوه های دیپلماتیک قادر به اخراج نیروهای آمریکایی نیست، توضیح داد: اگر آمریکایی ها از عراق خارج شوند و دولت اقتدار خود را بر کشور اعمال کند، دیگر دلیلی برای حمل سلاح از طریق گروه های مسلح در عراق باقی نمی ماند.

محیی گفت: آمریکا در عراق فقط به دنبال منافع خودش است و به بعضی طرف ها توصیه می کنیم که جز به ملت خود اتکا نداشته باشند. مقاومت نقشه های آمریکا برای تحمیل سلطه خود بر عراق و ایجاد هرج و مرج در این کشور را ناکام گذاشته است.

انتهای پیغام/4033/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "نقشه های آمریکا در عراق را ناکام خواهیم گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه های آمریکا در عراق را ناکام خواهیم گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید