اخبار سیاسی

نقشه راه آموزش های حرفه ای مدیریت زنان در آموزش و پرورش تهیه شد

به گزارش به خبرنگار، فرحناز میناییپور ظهر سه شنبه در نشست علمی - تخصصی نقش سازنده بانوان فرهنگی در امر تعلیم و تربیت در رشت برگزار گردید، اظهارکرد: نقشه راه برای آموزش های حرفه ای مدیریت زنان شاغل در وزارت آموزش و پرورش تهیه گردیده است.

22 دی 1397

تصادف مرگبار پژو با سمند

بر اثر تصادف سمند با پژو پارس 5 نفر کشته و 4 نفر مصدوم شدند.

20 دی 1397

فدراسیون ها و تیم های ورزشی دولتی مشمول قانون جدید بازنشستگان می شوند

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت که فدراسیون ها و تیم های ورزشی دولتی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند.

12 دی 1397

فرم های گزارش مرحله ای عملیات ساختمانی مهندسان ناظر ابلاغ شد

به گزارش خبرنگاران، منوچهر ماهرو بختیاری از ابلاغ فرم های گزارش مرحله ای عملیات ساختمانی رشته های عمران، معماری، مکانیک، برق، نقشه برداری، مجوز آغاز عملیات اجرایی ساختمان، برگ اعلام خاتمه عملیات ساختمانی توسط مهندسان ناظر و چک لیست کنترل موارد ایمنی...

8 دی 1397

نظام سنجش صلاحیت حرفه ای، پشتوانه طرح رتبه بندی، کسری بودجه آموزش و پرورش از سال 1343 تاکنون

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدرسه فراتر از چند کلاس درس است و جایی است که تربیت دانش آموزان منطبق با سند تحول بنیادین باید در آن اتفاق بیفتد گفت: برای پیاده کردن این سند در مدارس، نباید مدرسه را محدود به چند کلاس درس دانست.

18 آذر 1397

فعالیت های جمعیت هلال احمر ملیت و مذهب نمی شناسد

به گزارش خبرنگاران، محمد نوذری روز سه شنبه در مراسم تحلیل از پزشکان داوطلب استان ایلام اظهار کرد: نیروهای این سازمان که بیشتر آنها به شکل مردمی و افتخاری کار می نمایند به عنوان حسنه ای جاوید و ماندگار در کارنامه اعمال این افراد ثبت و ضبط گردیده و از منظر...

17 آبان 1397

گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس شد + تصویر حکم

با حکم وزیر ورزش و جوانان حمیدرضا گرشاسبی که پیش از این سرپرست باشگاه پرسپولیس بود، به عنوان مدیرعامل این باشگاه معرفی گردید.

9 مهر 1397

ممنوعیت تخلیه مواد آلاینده در خاک بدون رعایت ضوابط محیط زیستی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی تخلیه مواد آلاینده مایع و جامع در خاک را بدون رعایت مقررات محیط زیستی ممنوع کردند.

31 شهریور 1397

ناایمن بودن جاده های شمال اردبیل، پراید قاتل جان مسافران در استان

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: برخی ها سعی می نمایند مساله فرهنگ رانندگی را سپر کوتاهی ها و قصور خود قرار دهند و به جای آنکه ایمنی در جاده های شمال استان اردبیل را ارتقا دهند تنها به فرافکنی روی آورده اند در حالی که واقعیت این است جاده های شمال استان اردبیل...

24 شهریور 1397

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، در ابتدای این مراسم علی اکبر ولایتی ضمن تشکر از زحمات یک سال گذشته فرهاد رهبر، برای محمد مهدی طهرانچی به عنوان منتخب هیات امنا آرزوی توفیق کرد.

24 شهریور 1397

بانی گستر یا نود؟، سرنوشت مبهم نماینده ارومیه در لیگ یک

نماینده ارومیه در لیگ دسته یک امروز به مصاف استقلال جنوب تهران می رود اما آینده قطعی این باشگاه در هاله ای از ابهام است.

24 شهریور 1397

نگارخانه تخصصی عکاسیسی راه افتتاح شد، بنای تاریخی برای ارایه عکس

به گزارش خبرنگاران، پیش از ظهر یکشنبه همزمان با 19 آگوست، روز جهانی عکاسی، در محور سنگ سیاه نگارخانه ای افتتاح شد که به طور تخصصی به هنر عکاسی اختصاص دارد.

22 شهریور 1397