پدر کیمیا علیزاده: کیمیا از شرایطش راضی است و قصد بازگشت به کشور را ندارد، آنها قصد ندارند به کشور بازگردند

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، نمی دانم دقیقاً او چه انتظار و توقعی داشته است اما اگر کیمیا حرف نزند قطعاً بنده حرف هایی دارم که در آینده خواهم زد.

پدر کیمیا علیزاده: کیمیا از شرایطش راضی است و قصد بازگشت به کشور را ندارد، آنها قصد ندارند به کشور بازگردند

پدر کیمیا علیزاده گفت: همسر دخترم در همان روز خواستگاری ما را در جریان مهاجرت قرار داد و آنها قصد ندارند به کشور بازگردند.

به گزارش آنا، کیوان علیزاده پدر کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی است که خبر مهاجرت دخترش این روزها بر سر زبان ها افتاده است. کیمیا علیزاده که با یک پست اینستاگرامی مهر تأییدی بر خبر مهاجرتش زد، مباحثی را در این نوشته بیان نمود که به ادعای بسیاری از اهالی ورزش از واقعیت به دور بود.

کیوان علیزاده در مورد برخی حواشی به وجود آمده مبنی بر اینکه برخی افراد (از جمله حامد معدنچی) در مهاجرت دخترش تاثیرگذار بوده اند به خبرنگار ورزشی آنا گفت: تمامی این موضوعات را رد می کنم و اصلاً صحت ندارد. همسر کیمیا همان روز اولی که به خواستگاری آمد، اعلام نمود قصد ترک ایران را دارد، حتی این موضوع را با آقای پولادگر (رئیس فدراسیون تکواندو) هم در میان گذاشتم.

وی بر همین اساس ادامه داد: حامد معدنچی (همسر دخترم) گفته بود که میخواهد برنامه زندگی اش را در خارج از کشور دنبال کند و ما از روز اول در جریان تصمیم آنها برای مهاجرت بودیم ولی زمان آن معین نبود. ما بر روی این موضوع توافق داشتیم و حرف هایی که زده می گردد، حقیقت ندارد. برای چه دخترم بخواهد پشیمان باشد؟ او تصمیمش را برای مهاجرت از قبل گرفته بود.

پدر کیمیا علیزاده ادعاهای دیگر مبنی بر اینکه شخصی به نام شهین (اسپانسر کیمیا) در این مهاجرت نقش داشته را نیز رد کرد و اظهار کرد: من هم این موضوع را خوانده ام و دیده ام درباره شخصی به نام شهین صحبت شده است. اصلاً چنین موضوعی را تأیید نمی کنم، این موضوع کذب است.

کیوان علیزاده درباره موضع گیری دخترش علیه جمهوری اسلامی در بیانیه منتشره گفت: من با این موارد کاری ندارم.

پدر علیزاده در واکنش به این موضوع که دخترش در ایران مورد حمایت همه جانبه قرار داشته است، تأکید کرد: شما به چه چیزی حمایت همه جانبه می گویید؟ پرداخت چند هزینه عمل جراحی یعنی حمایت همه جانبه؟

وی در پاسخ به این سؤال که دخترش چه توقعی داشته که برآورده نشده، بیان نمود: نمی دانم دقیقاً او چه انتظار و توقعی داشته است اما اگر کیمیا حرف نزند قطعاً بنده حرف هایی دارم که در آینده خواهم زد.

کیوان علیزاده درباره منع قانونی دخترش برای پیوستن به تیم ملی آلمان نیز گفت: کیمیا بر اساس قانون نمی تواند در شرایط کنونی برای آلمان مبارزه کند. او تا دو سال محروم خواهد بود و پس از آن حق بازی برای این کشور را دارد. در شرایط فعلی او باید زیر نظر پرچم IOC (کمیته بین المللی المپیک) مبارزه کند

منبع: عصر ایران

به "پدر کیمیا علیزاده: کیمیا از شرایطش راضی است و قصد بازگشت به کشور را ندارد، آنها قصد ندارند به کشور بازگردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدر کیمیا علیزاده: کیمیا از شرایطش راضی است و قصد بازگشت به کشور را ندارد، آنها قصد ندارند به کشور بازگردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید