پذیرش سامانه ملی کارآموزی برای ترم تابستان شروع شد

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، پذیرش سامانه ملی کارآموزی برای ترم تابستان با هدف ارتقای کیفی خدمت رسانی به دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی از امروز یک خرداد 98 شروع شد.

پذیرش سامانه ملی کارآموزی برای ترم تابستان شروع شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از وزارت علوم، پذیرش سامانه ملی کارآموزی برای ترم تابستان، با هدف ارتقای کیفی خدمت رسانی به دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی متقاضی دوره کارآموزی در واحدهای صنعتی، تحت مدیریت دفتر ارتباط با صنعت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، از امروز یکم خردادماه شروع شد.

این سامانه ضمن ایجاد هزاران ظرفیت پذیرش از صنایع و شرکت های پذیرنده کارآموز در 967 رشته-گرایش مختلف، در راستای ارائه خدمات به تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به نشانی https://karamouz.irost.ir فعال بوده و آماده ارائه خدمات جایابی به دانشجویان متقاضی از دانشگاه های کشور است.

از مزایای سامانه ملی کارآموزی می توان به جایابی سریع و آنلاین دانشجویان، ایجاد حق انتخاب محل کارآموزی برای کلیه دانشجویان، قابلیت تعریف ظرفیت مناسب توسط صنایع برای رشته های مورد احتیاج و ایجاد حق انتخاب کارآموز برای کلیه صنایع اشاره نمود.

طی سال گذشته 64 هزار دانشجو پیروز به جایابی در صنعت به وسیله این سامانه شده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پذیرش سامانه ملی کارآموزی برای ترم تابستان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش سامانه ملی کارآموزی برای ترم تابستان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید