پزشک تیم پرسپولیس: کوشش می کنیم کامیابی نیا را به بازی مقابل السد برسانیم، مجبوریم با این مصدومیت مدارا کنیم

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت که کادر پزشکی این تیم کوشش می نماید که کمال کامیابی نیا را به دیدار مقابل السد قطر برساند.

پزشک تیم پرسپولیس: کوشش می کنیم کامیابی نیا را به بازی مقابل السد برسانیم، مجبوریم با این مصدومیت مدارا کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ خبری گردشگری، کمال کامیابی نیا در خلال دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و نود ارومیه از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده و به بیمارستان منتقل شد.

علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط کمال کامیابی نیا برای بازگشت به تمرینات تیم گفت: شانه کمال در رفته است و آن را در بیمارستان جا می اندازند. کامیابی نیا به تمرینات تیم بازمی گردد و کوشش می کنیم که او را به دیدار مقابل السد برسانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مشکل کتف کمال کامیابی نیا به صورت کامل حل نمی گردد، گفت: حل شدن دائمی این مشکل، مستلزم عمل جراحی است که این اتفاق باعث می گردد کمال مدتی از میادین دور باشد. مجبوریم فعلاً با این مصدومیت مدارا کنیم تا محرومیت تیم از پنجره نقل و انتقالات و مشکل کم بودن بازیکنان پرسپولیس به سرانجام برسد. تذکر جدی داور به شجاع خلیل زاده و انتقال کمال کامیابی نیا به بیمارستان + عکس

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پزشک تیم پرسپولیس: کوشش می کنیم کامیابی نیا را به بازی مقابل السد برسانیم، مجبوریم با این مصدومیت مدارا کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک تیم پرسپولیس: کوشش می کنیم کامیابی نیا را به بازی مقابل السد برسانیم، مجبوریم با این مصدومیت مدارا کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید