6 روش برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، خبرنگاران: من سال ها فریلنسر بوده ام و در این مدت با افراد مختلفی کار نموده ام، مطالب زیادی در خصوص خودم یاد گرفتم و باید بسیاری مسائل دیگر مانند میزان دستمزد و نحوه رفتار با مشتریان مختلف را کشف می کردم. نهایتا، مهم ترین درسی که یاد گرفتم این بود که چگونه می توانم روی افزایش درآمد به عنوان یک فریلسنر تمرکز کنم و صندلی و رشته خودم را بهتر کنم.

6 روش برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر

دوستان عزیز سایت وبلاگ خبری گردشگری به شما پیشنهاد می کنم که در این مقاله با ما همراه باشید و از آموخته های من بهره ببرید تا به عنوان یک فریلنسر بتوانید گام هایی رو به جلو بردارید. همچنین افزایش درآمد را تجربه کنید و تبدیل به یک فریلنسر برتر شوید.

1. خودتان را خوب نشان دهید

به چند روش می توانید خودتان را یک فریلنسر خوب نشان دهید و یکی از اولین بخش هایی که باید به آن توجه کنید، نمونه کار های آنلاین شماست. اگر هنوز نمونه کاری ندارید، همین الان یکی بسازید. این نمونه کار به مشتری اجازه می دهد، به سادگی آنچه انجام داده اید و آنچه می توانید انجام دهید را ببیند. برای درج نمونه کار های خود می توانید از حساب کاربری اینستاگرام و لینکدین خود بهره ببرید.

هدف شما از ارائه نمونه کار، فقط ایجاد یک وبسایت نیست. به همین خاطر پیشنهاد می کنم که برای این کار زمان بگذارید و به آن به عنوان فرصتی برای نشان دادن بهترین کارها، مهارت ها و تجربیاتی که شما را از بقیه مجزا می نماید، نگاه کنید.

اگر وبسایت یا صفحه نمونه آنلاینی ندارید، پروفایل های دیگر شما باید به روز باشند و شما را خوب نشان دهند. طرح هایی از بهترین سایت ها انتخاب کنید و نمونه کار هایی را که برای دیگران نیز انجام داده اید را به آن اضافه کنید، سپس آیتم های نمونه و جزئیات را هر جا که ممکن است به آن ها اضافه کنید؛ بنابراین برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر همواره لینک نمونه کارتان را برای مشتریان آینده خود ارسال کنید و سه ویژگی اصلی کارتان را نیز در متن ایمیل بنویسید. بعضی از افراد می خواهند روی لینک کلیک کنند و به خوبی آن را آنالیز کنند، اما بعضی دیگر فقط یک تصویر از کار ما می خواهند. این روش به شما یاری می نماید تا فرصت های بیشتری به دست آورید.

2. روی صندلی ها و موقعیت های جدید تمرکز کنید

برای یافتن یک صندلی بهتر زمان صرف کنید. برای مثال اگر بتوانید به بهترین عکاس الکترونیک برای کسب و کار های کوچک تبدیل شوید، ناگهان از دیگر عکاسان فریلنسر عمومی جدا خواهید شد. در این صورت هنگام مذاکره با مشتری در خصوص فرصت های شغلی، قدرت نفوذ شما بالا خواهد بود، چرا که می توانید تجربه خود را در زمینه احتیاج تخصصی آن ها ارائه کنید.

برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر کنترل موقعیت خود را در دست بگیرید و از تجربه خود برای کسب اعتبار بیشتر طی مکالمات و مذاکرات اولیه بهره ببرید؛ مثلا خود من وقتی با مشتری ها کار می کردم، متوجه شدم که تصاویر با پس زمینه سفید فروش بیشتری دارند؛ بنابراین اگر در خصوص صنعت آن ها اطلاعات داشته باشید، مشتری از استخدام شما حس بهتری خواهد داشت.

3. نگذارید ترس بر شما غلبه کند

خیلی وقت ها ایمیل هایی از افرادی دریافت می کنم که کار من را دیده اند، و اغلب می خواهند ببینند چه کاری می توانم برای آن ها انجام دهم؛ دریافت این ایمیل می تواند ترسناک باشد. با این که دریافت یک پیشنهاد فریلنسری جدید به خودی خود جالب است، اما همواره باید به سطح کاری که قبلا انجام داده اید فکر کنید.

ناگهان شک وجودتان را در بر می گیرد که آیا واقعا می توانم این کار را انجام دهم؟ اگر شکست بخورم چه؟

به طرز عجیبی 31 درصد از افراد بزرگسال ترس از شکست را به عنوان بالاترین ترس خود عنوان نموده اند؛ من و شاید شما نیز از این مورد مستثنی نیستیم؛ بنابراین نگذارید این ترس جلوی شما را بگیرد، چرا که اگر به آن اجازه دهید می تواند این کار را انجام دهد و مانع رشد شما گردد.

پس برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر باید تا جایی که می توانید این ترس را به عقب برانید و از خودتان بپرسید: اگر این کار را انجام دهم چه می گردد؟ انجام کار می تواند منجر به فرصت های بیشتر و حتی کار بیشتر با آن مشتری خاص گردد. این یک فرصت برای به اوج رسیدن است، نه عقب رفتن.

4. زمان اولویت بندی را بدانید

هیچ فرصتی بد نیست، اما بعضی فرصت ها نسبت به فرصت های دیگر درآمد بیشتری برای شما به ارمغان می آورند. هنگام کار کردن با مشتری ها، میزان ارزش این کار فریلنسری را برای خود معین کنید؛ این ارزش بر اساس میزان پرداختی به شما و بزرگی برند آن ها و همچنین میزان دیده شدن شما معین می گردد. بهتر است در روز هایی که از کار خسته شده اید، از این ارزش برای اولویت بندی کار هایی که در بلند مدت برای شما ارزش بیشتری دارند بهره ببرید.

به عبارت دیگر برای افزایش درآمدتان بهتر است که انتظارات خود را بر اساس یک سری اولویت ها تنظیم کنید. اگر بدانید که می توانید نتایج را در دو هفته تحویل دهید، اما درآمد زیادی از این کار دریافت نمی کنید، به آن ها بگویید که در چهار هفته منتظر نتایج باشند. در این صورت اگر فرصت بهتری برایتان پیش آمد، وقت بیشتری دارید که به آن ها اختصاص دهید. اگر فرصت دیگری نبود و توانستید کار خود را در کمتر از چهار هفته کامل کنید، بهتر به نظر می رسید.

5. ارزش خود را بدانید

به عنوان فریلنسر می دانم که رد کردن یک فرصت چقدر سخت است. همه ما می توانیم مقدار پول بیشتری صرف کنیم و همواره روزنه امیدی هنگام دریافت ایمیل جدید وجود دارد: شاید این مورد منجر به کاری بزرگ گردد!

با این حال قبول کردن کاری که نسبت به کار صورت گرفته، درآمدی که مستحق آن هستید را برای شما به ارمغان نمی آورد، نه تنها برای شما خسته کننده خواهد بود، بلکه می تواند زمان یافتن کار فریلنسری بهتر را از شما بگیرد؛ بنابراین یکی دیگر از راه های افزایش درآمد فریلنسری این است که اگر می خواهید با یک مشتری به نتیجه برسید، حداقل 24 ساعت زمان برای تصمیم گیری در نظر بگیرید. وقتی از محل دور می شوید و مزایا و معایب کار را می سنجید، می توانید تصمیم آگاهانه تری بگیرید، که به احتمال بیشتری منجر به افزایش درآمدتان خواهد شد.

6. همواره از بالا آغاز کنید

اگر برای کار خود قیمت پیشنهاد می کنید، همواره از قیمت های بالا آغاز کنید. اگر بخواهند با شما کار کنند، امکان ندارد برگردند و بگویند: این قیمت زیاد است، به جای دیگری سر می زنیم. اغلب، با قیمت یا بازه قیمتی بر می گردند که می توانند آن را پرداخت کنند و سپس شما می توانید تصمیم بگیرید که ارزش زمان شما را دارد یا نه. فریلنسر ها تمایل دارند ارزش کار خود را پایین بیاورند، تا مشتری بیشتری جذب کنند و اگر بخواهید به گام بعدی بروید این نوع تفکر اشتباه است.

برای افزایش درآمد خود باید بدانید که هر پروژه احتیاج های متفاوتی دارد، بنابراین هرگز مدل قیمت گذاری یکسان برای همه مناسب نیست؛ و شما نباید برای خود چنین مدلی را ایجاد کنید؛ این سادگی، به جای سیال بودن و قابلیت انعطاف، شما را داخل یک بازه قیمت محبوس می نماید. قیمت های پروژه های مشابه قبلی خود را در نظر بگیرید تا بتوانید قیمت مناسبی ارائه دهید.

منبع: lifehack

منبع: برترین ها

به "6 روش برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 روش برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید