افراد ناشناس برای دومین بار به ایستگاه پلیس در بنغازی حمله کردند

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، خبرنگاران: افراد ناشناس با پرتاب بمبی به سوی ایستگاه پلیس در بنغازی برای بار دوم به آن حمله نموده و باعث تخریب بخش دیگری از این ساختمان شدند.

افراد ناشناس برای دومین بار به ایستگاه پلیس در بنغازی حمله کردند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خبری گردشگری به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ ساعات اولیه امروز (پنجشنبه) انفجار بمبی در نزدیکی یک ایستگاه پلیس منجر به تخریب ساختمان آن شد اما تلفاتی در بر نداشت. به گفته یک مقام امنیتی این دومین حمله به این ساختمان به شمار می رود.

به گفته یک منبع پلیس یک بمب به سمت ایستگاه پلیس در بنغازی پرتاب شد که انفجار این بمب منجر به تخریب بخش های دیگری از این ایستگاه پلیس شد که هفته گذشته نیز مورد حمله قرار گرفته بود. وی در ادامه اضافه کرد که این انفجار تلفاتی در بر نداشته است.

وبلاگ خبری گردشگری با حضور در محل حادثه تائید کردند که این حادثه باعث تخریب ساختمان پلیس شده است.

طی ماه های اخیر قتل ها و بمب گذاری های زیادی در بنغازی انجام شده است. حملات امروز (پنجشنبه) پس از هفته ها آرامش نسبی در شهر و کوشش مقامات برای بازگرداندن ثبات نسبی به شهر رخ داد.

حملات اخیر معمولا به گروه های افراطی نسبت داده می گردد. یکی از مهمترین اقدامات این گروه های افراطی نیز حمله 11 سپتامبر به سفارت آمریکا در لیبی بود که در جریان این حمله 4 آمریکایی از جمله سفیر این کشور در بنغازی کشته شدند.

منبع: تسنیم

به "افراد ناشناس برای دومین بار به ایستگاه پلیس در بنغازی حمله کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افراد ناشناس برای دومین بار به ایستگاه پلیس در بنغازی حمله کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید