بیمارستان شهید دوران برای پذیرش بیماران احتمالی در آماده باش کامل واقع شده است

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، امیر سرتیپ لشکری گفت: بیمارستان 64 تخت خوابه شهید دوران، با تمامی تجهیزات و کادر پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا در آماده باش کامل است.

بیمارستان شهید دوران برای پذیرش بیماران احتمالی در آماده باش کامل واقع شده است

به گزارش ، امیر سرتیپ دوم خلبان اسماعیل لشکری فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز گفت: این پایگاه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مقابله با آن آمادگی کامل دارد.

او اضافه نمود: ما از تجهیزات و امکانات کافی برای ضدعفونی کردن معابر عمومی و سطح شهر شیرازبرخورداریم و در صورت احتیاجو درخواست مسئولان شهری، اقدام به پاکسازی و ضدعفونی کردت سطح خیابان ها، مدارس و... خواهیم کرد.

فرمانده پایگاه شهید دوران در ادامه در مورد خدمت سربازان در این پایگاه، اذعان کرد: هیچ خطری سربازان عزیز را تهدید نمی کند و آموزش های لازم را دیده اند، محیط پادگان کاملا تحت کنترل بوده و نظافت و ضدعفونی ها در محل اقامت سربازان به صورت روزانه انجام می گردد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

او با بیان اینکه خوشبختانه تا کنون هیچ مورد مبتلا به کرونا در این پایگاه مشاهده نشده است، توضیح داد: افراد مشکوک به ویروس کرونا پس از آنالیز های اولیه در بیمارستان شهید دوران با هماهنگی مبادی ذیربط به بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) و بقیه الله الاعظم (عج) منتقل می شوند.

امیر سرتیپ دوم لشکری توضیح داد: در همان ابتدای اعلام شیوع ویروس کرونا و با توجه به کمبود مواد پیشگیری مانند دستکش، ماسک، مواد شوینده و ضدعفونی کننده این پایگاه اقدام به راه اندازی کارگاه فراوری این اقلام کرد؛ به طوری که تمامی احتیاج های مصرفی به مواد پیشگیری و ضدعفونی کننده در این کارگاه ها فراوری و عرضه می گردد، حتی بخشی از فراوری مازاد این مراکز جهت استفاده در اختیار عموم قرارگرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بیمارستان شهید دوران برای پذیرش بیماران احتمالی در آماده باش کامل واقع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان شهید دوران برای پذیرش بیماران احتمالی در آماده باش کامل واقع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید