خبرنگاران 3173 قلم لوازم خانگی میان مددجویان قزوین توزیع شد

قزوین - خبرنگاران - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: برای حمایت از محرومان و نیازمندان سال گذشته سه هزار و 173 قلم لوازم خانگی با 9 میلیارد و 410 میلیون ریال اعتبار میان مددجویان توزیع شد.

خبرنگاران 3173 قلم لوازم خانگی میان مددجویان قزوین توزیع شد

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری کمیته امداد استان قزوین، محمد صیادی با اعلام این خبر گفت: از این میزان، 2 هزار و 287 قلم لوازم خانگی در مناطق محروم و 886 قلم در سایر مناطق توزیع شده و همچنین در این مدت 20 قلم لوازم خانگی مددجویان مورد تعمیر اساسی قرار گرفته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه نمود: سه هزار و 173 قلم لوازم خانگی توزیع شده شامل 53 دستگاه تلویزیون، هزار و 450 دستگاه بخاری گازی، 88 دستگاه اجاق گاز، 295 دستگاه آبگرمکن، 674 دستگاه کولر، 10 مورد منبع آب، 2 تخته فرش و 601 مورد سایر لوازم بوده است.

صیادی شرح داد: کمیته امداد امام (ره) کوشش می نماید تا خدمات خود را متناسب با شرایط مددجویان ارائه کند از این رو خدمات امروز مانند گذشته محدود به یاری هزینه معیشت نیست.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اعلام نمود: عموم مردم نیکوکار می توانند برای اهدای لوازم خانگی به احتیاجمندان با مراجعه به دفاتر کمیته امداد، از احتیاج مددجویان مطلع شده و به نیت خیر خود عمل نمایند.

وی یادآور شد: کمیته امداد امام (ره) آمادگی دارد تا در تعامل با نیکوکاران، یاری های آنها را براساس نیت نیکوکاران توزیع کند البته کد دستوری #028*8877* برای این منظور نیز در دسترس عموم همشهریان است.

6101

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 3173 قلم لوازم خانگی میان مددجویان قزوین توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 3173 قلم لوازم خانگی میان مددجویان قزوین توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید