خوابی که ترامپ برای 2020 دیده است

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، خبرنگاران نوشت: یک مقام دولت آمریکا بیان کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور در بودجه کاخ سفید که این هفته اعلام خواهد شد به دنبال تامین هزینه ساخت دیوار مرزی و تشکیل نیروی فضایی به عنوان شاخه جدید ارتش این کشور خواهد بود.

خوابی که ترامپ برای 2020 دیده است

به گزارش آسوشیتدپرس، این مقام دولت آمریکا که خواست نامش فاش نگردد در آستانه انتشار سند بودجه اظهار داشت ترامپ به دنبال اختصاص 750 میلیارد دلار به بخش دفاعی و در عین حال کاهش پنج درصدی هزینه های اختیاری غیردفاعی است.

در بودجه پیشنهادی ترامپ برای سال 2020 درخواست افزایش بودجه برخی نهادها و در عین حال کاهش بودجه برخی دیگر مطرح شده است که درخواست کاهش بودجه سازمان حفاظت از محیط زیست از جمله آنهاست.

این مقام دولت آمریکا اظهار داشت کنگره مدتهاست که کاهش هزینه های پیشنهادی از سوی ترامپ را رد نموده است. بودجه فدرال مملو از هزینه های بی مورد و غیرضروری است و دولت همچنان متعهد به برقراری توازن در بودجه است. ­

هزینه هایی که کاخ سفید خواستار کاهش آنهاست هزینه های اختیاری و نیز برخی هزینه های اختصاص داده شده به اقشار کم درآمد را شامل می گردد که ترامپ در گذشته پیشنهاد نموده است. بسیاری از جمهوریخواستار اغلب خواستار کاهش هزینه های دولتی هستند، اما کنگره طرح هایی را که هزینه های اختصاص داده شده به اقشار کم درآمد را کاهش می دهد به سختی تصویب می نماید.

49310

منبع: خبرآنلاین

به "خوابی که ترامپ برای 2020 دیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوابی که ترامپ برای 2020 دیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید