دلار سرگرم مان کرد، دربی نه!

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس یکی از بی کیفیت ترین بازی های خود را در دربی 88 به نمایش گذاشتند.

دلار سرگرم مان کرد، دربی نه!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ خبری گردشگری، مدت ها انتظار برای هیچ، برای یک بازی صفر- صفر، برای یک بازی زیرِ صفر. بیچاره تماشاگرانی که از صبح زود در استادیوم بودند، بیچاره هوادارانی که از شب قبل در استادیوم خوابیده بودند. خوابیده بودند و خواب می دیدند که دربی واقعی را می بینند. کاش خوابشان تا پنجشنبه شب ادامه پیدا می کرد تا نمی دیدند دربی بی کیفیت فوتبال ایران را، نمی دیدند بازی بدِ فوتبال ایران را. دربی؛ گُل بازی های لیگ؟ خنده دار است؛ خنده دار که نه، بیشتر گریه آور است. مسابقه ای که باید بازی سال فوتبال ایران باشد، تبدیل به بدترین بازی سال شد. فقط خدا کند این بازی شروع بازگشت به دوران کذایی تساوی های چندش آور نباشد.

22 بازیکن که در بهترین تیم های ایران توپ می زنند وارد زمین شدند، اما انگار آمده بودند که نبازند، آنقدر بد بازی نمایند که صدای همه درآید. درست است که پرسپولیس از نظر بازیکن در مضیقه است و چند روز دیگر باید در دیداری حساس و سنگین به مصاف السد برود و درست است که شرایط سخت استقلال باعث گردیده بود که این تیم با تمرکز کافی در زمین حاضر نگردد، اما همه اینها دلیل نمی گردد در دیداری که میلیون ها نفر منتظرش هستند تا این حد بی کیفیت و سطح پایین بازی نمایند. هر دو مربی پیش از بازی از اینکه دربی در پیش است اظهار خوشحالی نموده بودند، اما حالِ همه را بد کردند با نمایش افتضاح تیم های شان در دربی.

می گفتند در روزهایی که مسائل اقتصادی خیلی از مردم را گرفتار نموده، فوتبال و در رأس آن دربی می تواند حال مردم را بهتر کند، اما نه تنها حال مان بهتر نشد که بدتر هم شد. در چند روز اخیر و با نوسانات قیمت دلار خیلی ها این موضوع را با دربی مقایسه نموده و می گفتند حداقل برای 90 دقیقه هم که گردیده فارغ از این مسائل، یک مسابقه فوتبال می تواند شرایط روحی همه را تغییر دهد. دلار با بالا و پایین رفتن قیمت همه را سرگرم نموده، اما این دربی بی خاصیت این کار را هم نکرد و اعصاب همه را به هم ریخت. فوتبالی که قرار است مایه شادی مردم باشد و وسیله ای باشد برای لذت بردن و شاد بودن، تبدیل شد به سوهان اعصاب شان و روح و روان شان را به هم ریخت. امان از این دربی لعنتی و امان از این فوتبال بی کیفیت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دلار سرگرم مان کرد، دربی نه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلار سرگرم مان کرد، دربی نه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید