مذاکرات هسته ای با ایران پیچده است، به زمان بیشتری احتیاج داریم

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری به نقل از رویترز : مایکل مان با بیان این موضوع در ادامه گفت : ایران و کشورهای 1+5 برای اجرایی کردن توافق هسته ای صورت گرفته در ژنو نیازمند اختصاص وقت بیشتری برای برداشتن گام های فنی هستند.

مذاکرات هسته ای با ایران پیچده است، به زمان بیشتری احتیاج داریم

مایکل مان این سخنان را امروز آدینه و بعد از انتها مذاکرات فنی ایران و کشورهای 1+5 که از تاریخ 9 دسامبر آغاز شده بود ایراد کرد.

سخنگوی کاترین اشتون در ادامه گفت : بعد از چهار روز مذاکرات طولانی و مفصل که درباره جزئیات تبادل نظر و در آن درباره پیچیدگی های موارد فنی بحث شد، تعیین گشت که احتیاج به کار بیشتری در این مورد هست.

مان تاکید نمود که هم اکنون هیئت ها در پایتخت های کشورهای خود در حال مشورت هستند و تبادل نظرهای فنی به زودی از سر گرفته می گردد.

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، مذاکرات کارشناسی ایران و 1+5 دیشب پس از چهار روز مذاکره فشرده در پی اعمال تحریم های جدید از سوی آمریکا علیه شرکت های همکاری کننده با ایران متوقف شد.

مذاکرات کارشناسی ایران و 1+5 از دوشنبه هفته ای که گذشت در وین آغاز شد و عباس عراقچی مذاکره کننده ارشد ایران خاطرنشان کرد که در انتها این مذاکرات تاریخ آغاز به کار گام اول و مکانیزم اقداماتی که هر دو طرف باید انجام دهند و ساز و کارهای اجرایی آن اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مذاکرات هسته ای با ایران پیچده است، به زمان بیشتری احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات هسته ای با ایران پیچده است، به زمان بیشتری احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید