پاسخ اسپالتی به یک اتهام

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، سرمربی اینتر بعد از پیروزی برابر سامپدوریا تاکید نمود که خوشحالی او توهین به داور بازی نبوده است.

پاسخ اسپالتی به یک اتهام

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری و به نقل از مدیاست، اینتر در هفته پنجم رقابت های سری A در خانه سامپدوریا به میدان رفت.

نرآتزوری توانست در این دیدار خارج از خانه با گل ثانیه های سرانجامی که بروزویچ به ثمر رساند سه امتیاز حساس را به دست آورد.

اسپالتی، سرمربی اینتر بعد از به ثمر رسیدن گل خوشحالی جنجالی از خود نشان دهد و داور بازی هم به خاطر این شادی خاص که آن را اهانت به داوری دانست او را اخراج کرد.

سرمربی اینتر در نشست خبری بعد از بازی درباره این سوال که آیا خوشحالی او توهین به داوری بود؟ گفت: من به هیچ کس توهین نکردم. به طرف دوربین رفتم و از خوشحالی فریاد زدم چرا که گل بسیار حساسی را به ثمر رساندیم و طبیعی است که این گونه هم خوشحال باشیم. داور چهارم به من گفت که خوشحالی من مبالغه آمیز است اما من چنین چیزی را رد می کنم و به کسی توهین نکردم.

او درباره این بازی، افزود: این دیدار شخصیت تیمی ما را نشان داد. ثابت کردیم که کیفیت لازم را داریم و ناامید نخواهیم شد. بازیکنان اینتر برای پیروزی در این دیدار جنگیدند. ما احتیاج به پیروزی داشتیم و با کوشش زیاد به آنچه که می خواستیم دست پیدا کردیم.

اسپالتی در سرانجام، گفت : مشاهده این همه خوشحالی و انگیزه شوق من برای کار کردن را بیش تر می نماید. من دوست دارم به جای تاکتیک بازیکنانم این گونه انگیزه داشته باشند.

اینتر با پیروزی که در این دیدار به دست آورد هفت امتیازی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پاسخ اسپالتی به یک اتهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ اسپالتی به یک اتهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید