مشخص تکلیف بیمارستان 515 تختخوابی جایگزین شهدای عشایر در هفته آینده

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، خبرنگاران/لرستان نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف بیمارستان 515 تختخوابی جایگزین شهدای عشایر در هفته آینده خبر داد.

مشخص تکلیف بیمارستان 515 تختخوابی جایگزین شهدای عشایر در هفته آینده

مهرداد ویسکرمی در گفت وگو با وبلاگ خبری گردشگری اظهار کرد: یکی از پروژه های مورد نیاز استان که مدت زیادی بوده معطل شده بیمارستان جایگزین شهدای عشایر با 515 تختخواب است.

وی اضافه کرد: با ساخت این بیمارستان مشکل عمده فضای آموزشی و درمانی استان قابل حل است.

ویسکرمی ادامه داد: از این مجموعه بازدیدی داشتم و تا به امروز چندین جلسه با مسئولین وزارت بهداشت، قرارگاه خاتم و استاندار لرستان برگزار کردیم اما متوجه شدیم این جلسات نتیجه ای نداشتند.

وی عنوان کرد: به اتفاق دکتر نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با معاون وزیر بهداشت دیدار کردیم؛ مشکل اصلی از این قرار است که قرارگاه خاتم الانبیاء که پیمانکار پروژه است می گوید که من با فهرست بهای قراردادی که بستم نمی توانم کار را تمام کنم چون همه چیز گران شده است.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی لرستان تمام مطالبات این قرارگاه را پرداخت کرده است و در این راستا با جان بابایی معاونت درمان وزارت بهداشت جلسه ای داشتیم و موافقت کردند قرارداد قبلی فسخ و قرارداد جدید بسته شود.

وی گفت: در این راستا مراتب اعتراض مردم را به وزارت بهداشت اظهار داشتم و قرار شد جلسه ای با مسئولین وزارت بهداشت و قرارگاه خاتم در وزارت بهداشت برگزار شود؛ تلاشمان این است که پروژه بطور قطعی تعیین تکلیف شود.

ویسکرمی گفت: اگر قرارگاه خاتم می تواند کار را انجام دهد قراردادی با وزارت بهداشت با زمان و قرارداد مشخصی در ازای تهاتر اموال دانشگاه انجام دهد اگر هم نمی تواند فسخ قرارداد صورت گیرد تا کار به مناقصه کشیده شود.

وی عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی لرستان املاکی را به ارزش حداقل 300 میلیارد تومان دارد که می تواند تهاتر کند و در اختیار پیمانکار قرار دهد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: فکر کنم مذاکرات امروز چالشی و گره گشا بود و امیدواریم در هفته آینده به نتیجه عملیاتی برسیم و ساخت پروژه از سر گرفته شود.

وی با بیان اینکه اگر تهاتر انجام نشود با اعتبارات فعلی تا ده سال آینده نیز این پروژه تکمیل نخواهد شد، گفت: با ساخت این بیمارستان مشکل فضای آموزشی و درمانی شهر خرم آباد تا مدت ها حل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مشخص تکلیف بیمارستان 515 تختخوابی جایگزین شهدای عشایر در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص تکلیف بیمارستان 515 تختخوابی جایگزین شهدای عشایر در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید