خبرنگاران یاری 800 میلیون تومانی فعالان محیط زیست برای مهار کرونا

به گزارش وبلاگ خبری گردشگری، تهران - خبرنگاران - عضو انجمن کوهنوردان ایران گفت: تعدادی از انجمن ها و فعالان محیط زیست با همکاری همدیگر با هدف مهار کرونا مبلغ حدود 800 میلیون تومان را جمع آوری و برای بعضی مراکز درمانی و بیمارستانی اقلام بهداشتی خریداری کردند.

خبرنگاران یاری 800 میلیون تومانی فعالان محیط زیست برای مهار کرونا

عباس محمدی روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار محیط زیست وبلاگ خبری گردشگری اضافه کرد: اینطور نیست که فعالان و انجمن های محیط زیستی فقط زمانی که مسائل محیط زیستی رخ دهد وارد میدان شوند آنها همیشه برای یاری به دولت و ملت آماده هستند.

وی درباره سهم این بخش از جامعه در مهار کرونا گفت: از روزهای اول شیوع ویروس کرونا در کشور با همکاری انجمن های مختلف در بعضی شهرها به ویژه آمل، بابل و تهران که خیلی درگیر این ویروس بودند اقدام به جمع آوری پول برای تهیه اقلام بهداشتی مانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای بعضی بیمارستان ها و مراکز درمانی کردیم.

محمدی ادامه داد: در فرایند این کار کوشش کردیم که کمترین تردد را در شهرها و معابر عمومی داشته باشیم و تمام این اقلام را با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی تهیه و پخش کردیم و با این کار کوشش کردیم سهم خود در مهار کرونا ادا کنیم.

عضو انجمن کوهنوردان ایران درباره پویش در خانه بمانیم گفت: این پویش بسیار درستی است و باید با جدیت به آن عمل گردد تا بیماری بیشتر از این گسترش نیابد چون به گفته متخصصان تنها راه مقابله با این ویروس شکستن زنجیره انتقال است که با در خانه ماندن این امر میسر می گردد.

وی تاکید نمود: همه مردم جهان به این نتیجه رسیدند که باید در خانه بمانند و امیدوارم دولتمردان و تصمیم گیران در این برهه از زمان بهترین تصمیم را بگیرند تا هر چه زودتر شاهد از بین رفتن این ویروس باشیم.

کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز گذشته(پنجشنبه) اعلام نمود: تا به امروز 66 هزار و 220 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت 117 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان ناشی از این ویروس در کشور به 4110 نفر رسید.

1071

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران یاری 800 میلیون تومانی فعالان محیط زیست برای مهار کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یاری 800 میلیون تومانی فعالان محیط زیست برای مهار کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید